SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120756

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
zbiorowa odpowiedzialność jest do bani :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
oku, zakładaj tego fejsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No ja mam już chyba, ale nei wiem jak zaprosić was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Znaczy ja nie rozumiem o co chodzi, ktoś tych "gości" tu zaprosił i zrobił oborę i dlatego ma nie być spamu, czy ma nie być dlatego, że przyszli sami z siebie? I dlaczego nie może tu być też spam na hasło?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
i czekam na potwierdzenie na e-maila :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja mam na fb: Oku Okurasei i zdjęcie Hello Kitty w barwach Legii :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Ktoś jednak napędzał ich zachowanie.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Sheep jak masz wiecej wolnego to sie po prostu cofnij do poczatku spamu =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Dobra ja po prostu nie śledziłam akcji dlatego pytam. Swoją drogą, czy nie może być tu hasła, wtedy myślę że żadna z nas by go nie udostępniała takim osobom...?Chyba że się mylę ...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Chodzi o to, że zachowanie chłopców pasowało ogółowi. Żadna nie protestowała, a rzekłąbym, że ogólny poklask był i radość.

Nie chcemy, żeby dział Ladies kojarzony byl z pokazywaniem dupska w spamie przypadkowym nabuzowanym kolesiom (którzy - chwilę później - obśmiewali panny w spamie swoim). Z deka żal.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium