SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14943
Martucca
ximan

I to i to są hormony A już w tej chwili udowodnione jest, że długotrwałe zażywanie tabletek antykoncepcyjnych powoduje także rozwój jednego z nowotworów wątroby - raka wątrobowokomórkowego.


Hehe, nie bede nic pisac, bo (jeszcze) nie moge. Ale poczekaj na publikacje arta z mojego instytutu. Duzo ciekawsze sprawy wynikly z naszych badan obserwacyjnych na probie kilku tysiecy pozeraczek hormonow
tak w ogole, to jestem epidemiologiem

tzn lekarzem ze specjalizacja z epidemiologii ?

PRZYSZŁY LEKARZ :: Jeszcze 2 lata do wypisywania recept... na koks

FARMAKOLOGIA KLINICZNA ::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No wiem o tym, ale tak mi powiedział lekarz , że idą dziewczynki do pielęgniarki szkolnej i dostają, bez wiedzy rodziców... a w zesżłym tygodniu czytałam artykuł że w USA mają by c tabletki antykoncepcyjne dostepne bez recepty w aptekach :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
- czy brala pani lub bierze pigułki?
- nie
- ooo, to trzeba zapisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okurasei, pielegniarki? Padlam na moje watle cycki ze smiechu. Pielegniarka nie ma w Skandynawii prawa podac dopochwowo prostaglandyny przy wywolywaniu porodu bez podpisu lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Martucca
Okurasei, pielegniarki? Padlam na moje watle cycki ze smiechu. Pielegniarka nie ma w Skandynawii prawa podac dopochwowo prostaglandyny przy wywolywaniu porodu bez podpisu lekarza



Taką dostałam odpowiedź na swoje pytanie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14943
Ciekaw jestem tych Twoich badań. To jak już będziesz mogła upublicznić to jakoś mi daj znać Lubie nowinki z farmakologii.

A teraz spadam na egzamin

PRZYSZŁY LEKARZ :: Jeszcze 2 lata do wypisywania recept... na koks

FARMAKOLOGIA KLINICZNA ::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ximan, nieeee... szkola medyczna mnie przerosla Brakuje mi 2 lat To naprawde nie dla mnie, booo... Ja ludzi nie lubie Tzn. mam problem z socjalizacja i nie okazuje wspolczucia
W Skandynawii trzeba bedac pielegniarka czy lekarzem trzeba byc zawsze milym

Powodzenia na egzaminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Martucca
Tzn. mam problem z socjalizacja i nie okazuje wspolczucia


Widać .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Panowie się poobrażali że u nas za wysoki poziom i wieczne pms-y.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
dziewczyny, nie mialam czasu jakos juz wczoraj poczytać... i nie wiem co dziś na sniadanie kupić. mam freshmarket koło siebie, do pracy zaspałam więc z domu nic nie wzięłam. a w pracy tylko kawa i zielona herbata... macie jakies szybkie propozycje?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

forma lato