SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120820

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Niby wy poczęłam a jestem zniszczona i zaraz mykam spać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Fux wyjazd super byl, fajne chlopaki... tylko troche za duzo wódki i chleba ze smalcem ale dzos od razu wydarlam na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
No to git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
hasarapasa
Fux wyjazd super byl, fajne chlopaki... tylko troche za duzo wódki i chleba ze smalcem ale dzos od razu wydarlam na trening

a tak sie broniłas fajnie że fajnie!!! :D od razu widać że lepsze nastawienie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
no i centymetr wzielam ze soba i sie pomierzylam tam. ale kompa nie wzielam wymiary prawie bez mian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
lodzianin1
Little IF https://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html wejdź poczytaj,w skrócie robisz sobie okno żywieniowe jakie ci tam pasuję i w tym czasie zjadasz wszystki kcal nma jakie masz zapotrzebowanie w ciągu dnia w pozostałej części dnia pościsz


Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
idę sie kapać! Dajcie jakiś fajny tytuł nowego spamu jak wrócę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hasa szalonaś Ty wy tu o komarach i kleszczach a ja miałam mrówk w ryżu, wpadła mi z truskawek wiecie jak trudno wygrzebać żywa mrówkę z ryżu??
pa Oku, do zoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
kurde, zaraz nowy spam seseseseses
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Zjedz z mrówką. Więcej białka :P.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium