SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120869

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
szajka
Agatku nie mogę za bardzo smrodzić. pracuję na recepcji i prezes wyczulony strasznie :/


ja też na recepcji trzymam zawsze paczkę owsianych w szafce i orzechy i jem jak nie mam czasu na jedzenie a muszę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
łosoś wędzony nie śmierdzi...

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
łosoś wędzony dobry na wszystko :) mmm...
a jeszcze w towarzystwie śmierdzącego sera... ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
w zasadzie to z jedzenia takiego co jemy to mało co śmierdzi jak tak pomyśleć ^^ Ty Szajka znów coś od rana kombinujesz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
o! racja! łoś wędzony :D + pomidorek + jakaś "żytnia" bułka ze sklepu. chyba będzie musiało wystarczyć

Oku, nie kombinuje, tylko nie było czasu nic z domu zabrać, jestem półprzytomna i bez śniadania nie funkcjonuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
szajka
o! racja! łoś wędzony :D + pomidorek + jakaś "żytnia" bułka ze sklepu. chyba będzie musiało wystarczyć

Oku, nie kombinuje, tylko nie było czasu nic z domu zabrać, jestem półprzytomna i bez śniadania nie funkcjonuję :)


leć do sklepu, ja bez śniadania nie wychodze z domu! :P a zaraz zjem drugie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Oku no polece :) tylko wlasnie pytalam po co lecieć :) bo jeszcze nie myślę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
to jak dziewczyny pisały :D wędzony łosoś dobry na wszystko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
osz kur... musze klepnąć 500 kopert po 5 pieczątek... mooooje łapki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja własnie też pakuję listy do wysłania :( za 6h koniec! :D i weekend z karkówką na łonie natury :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium