SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120779

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Wiecie co, właśnie sobie umyłam okna w kuchni przynajmniej słońce teraz mi w nie nie świeci to mogłam spokojnie myć

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ale u mnie z psyche byl klopot z dodatkowymi cm, kazdy ruch wody i 1cm na plus wywolywal panike, tu byl klopot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
caaały dzień mnie dzisiaj głowa boli, na dodatek mój żołądek szwankuje od nadmiaru leków, jeśli się pożalić mogę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no ja pewnie bym na ten moment tez tak miala... jak sie masuje to tluszcz tez sie pojawia nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Hah, Sheep, ja umyłam dzisiaj wszystkie. I teraz czekam, aż spadnie deszcz a mnie trafi szlag...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Eve
już niedługo, trzymaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
mycie okien.... u mnie odlozone na jakies odlegle "one day in future"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Eveline, noge masz w gipsie, a leki to na co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
macie może jakieś doświadczenie w kwestii pobudzania jelit? ekhm.. sok z ogórków kiszonych, maślanka nie działają :/ a brać kolejne tabletki to ja się pochlastam, cała apteke żrę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja nienawidzę zasyfiałych okien ale nie byłam w stanie ich w tygodniu umyć, battery low

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium