SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122056

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
a teraz do rzeczy - ja też chcę burzę, gdzie to się zamawia?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11828
u mnie już się ochłodziło, ale chodzę skołowana , grubo przygrzało w dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
ja wróciłam do domu taka mora, że mogłam wyżymać ciuchy...
zadziwiające jest to że nie ma czym oddychać i przy np. bieganiu bym padła, a siłowy mi dzisiaj szedł naprawdę dobrze, normalnie mocy nabrałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11828
tylko pogratulować i zazdrościć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
bez przesady, ale fajnie było
ja nie chcę pracować w taką pogodę, wakacji mi potrzeba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11828
ja o wakacjach mogę pomarzyć, ale praca ma bardzo przyjemna, a na dodatek w miejscu które kocham, więc teraz mi można pozazdrościć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
zazdraszczam
ja lubię moją pracę i mam super ludzi (poza panią kierownik...) ale ostatnio na prawdziwych wakacjach byłam 10 lat temu i trochę mi się żal zrobiło jak sobie to uświadomiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Lil' czyli że razem 29 pompek ?? szacun.... może i mi się kiedyś uda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a ja schabik i cycka piekę :) alle pachnie :) czosneczkiem ziółkami mmmmniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11828
ja sumie mam meeeega szefa i tak poza nim jestem sama dla siebie , on mi się w nic nie wtrąca, a czasami nawet się śmieje, że to ja w tym domu (ma na myśli miejsce pracy) noszę spodnie hehehe. To ja jestem od ściągania długów i w ogóle heheh. Co nie zmienia faktu, że i mi by się wakacje przydały. Poleciałabym do Hiszpanii <3

Szajka, tak razem 29 pompek, ale z przerwami ok. 60 s. Trzecia seria ostatnie powtórzenie ledwo co się podniosłam. Ale pompa była, a na drugi dzień cycki bolały
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

forma lato