SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122045

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Głodna jestem!! A żarła nie mam. Z godzine jeszce musze wytrzymać.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ja robiłam kurs, taki półroczny, bardzo fajny facet prowadził i ogarniałam. A reszta i tak wychodzi dopiero w praktyce.
Zabawne, że z wykształcenia to ja w ogóle w inną stronę jestem specjalista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
deja vu
Głodna jestem!! A żarła nie mam. Z godzine jeszce musze wytrzymać.

Trzymaj się mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Fuxi, to kim jesteś?

ja jestem po elektronice i telekomunikacji, specjalizacja inżynieria dźwięku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Też bym podjadła bo to moej jedzenie za dobre nie było :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a mi 4 lata kładli do łba i nic ... czarna dziura :) za to kolezanka moja ma w małym paluszku. jedni mają dryg to tego inni nie. Ja szczerze uwielbiam moją recepcję, robię to na co innym szkoda czasu, albo im się nie chce, a ja to lubię + jestem w pracy vel."googlińska" bo jak coś trzeba na szybko znaleźć albo się dowiedzieć to do mnie kierują :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
agataq
Fuxi, to kim jesteś?

ja jestem po elektronice i telekomunikacji, specjalizacja inżynieria dźwięku

No techniczna to ja zupełnie nie jestem... żarówkę umiem wymienić i tyle
Z wykształcenia tłumacz (po filologii), z zamiłowania księgowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Fuxiatka
agataq
Fuxi, to kim jesteś?

ja jestem po elektronice i telekomunikacji, specjalizacja inżynieria dźwięku

No techniczna to ja zupełnie nie jestem... żarówkę umiem wymienić i tyle
Z wykształcenia tłumacz (po filologii), z zamiłowania księgowa



A da się być księgową z zamiłowania? Ja sie ograniczam do PIT 37 i nic poza tym. W ogóle jak mozna jakąkolwiek sekswencje cyfr pamiętac. Numer rejestracyjny to wyzwanie

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Oooo z tym numerem rej to sie zgadzam! :D mój samochód na boku ma naklejkę i potym go poznaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ooo no ja pesele mojej rodzinki znam i nr dow osobistych moje i małża. ale nr konta jeszcze nie opanowałam :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

forma lato