SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120795

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
o wlasnie dobry przelacznik taki by był no widzisz.. trzeba teraz zaprojektować i opatentować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Właśnie siedzę z butelką zimnego piwa.....



.... przystawionego do skroni i kości policzkowej bo zayebałam o sztangę która była na stojaku a w tej części akurat nie działało światło no i nie zauważyłam i jak przypyerdoliłam...

Ciekawe czy jakieś limo z tego wyjdzie

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
o biedna jesteś... jak przyłożyłaś zimne to jest szansa że sinola nie bedzie albo mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
no mam taką nadzieję

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
jestem, tą suwnicę szmita to poki co omijam bo jeszcze leszczu jestem :)

panowie powiedzieli że dopóki nie wezmę 40 na sztandze to mam tam nie łazić... bo ustrojstwo bez obciążenia to 40kg


Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-06-21 18:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a mi łeb pęka... grzmi, błyszczy sie, wieje, nawet jest już czym oddychać, a deszczu ni ma... chyba wysechł po drodze na ziemię.
jak mi głowa przejdzie to rozważę pójście na siłownię na rowerek albo bieżnię pospacerować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
za to męża zmusiłam żeby mi moskitiere wkońcu na balkona przyczepił, taką fajniastą z magnesami . Ryszard ma zabawę bo ona się sama zamyka klikając przy tym więc futro myśli że to zabawka jakaś... tylko nie pomyślałam, że jak okno zamknę to mi te magnesiki będa pukać w okienko w nocy... ale nic juz nie powiem bo wystarczająco chłop się nahejterował....

aaaaaale pier#$%ło właśnie! jakby sie blok walił! aaaaale ja burze uwielbiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Shmit 40kg waży?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
sztanga 30 plus te haki - 40, tak przynajmniej powiedzieli. Nie dyskutuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Zależy, najlepiej podejdź z wagą i zobacz bo one ważą 20-25kg gdzieś max.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium