SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120836

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Jak o tym pamiętam to jest wszystko ok

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
heh rano trening a na razie to sobie do krwi po komarach miejsca wydrpapałam :((((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
załóż sobie skarpetki na ręce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ugotwalam na jutro szparagi i chyba zjem jeszcze dzisiaj... nie wiedzialam, ze gotowane na parze sa takie dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
na parze są najlepsze...ja szparagi odkryłam dopiero w tym roku i jem ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ooo ja wszystko praktycznie na parze robię i jest PYCHA poznałam nowe smaki.... Fuxiatka, takie kuchenne przyczepię tasmą jak w Przyjaciółach Feebie i Charly :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
okurasei
heh rano trening a na razie to sobie do krwi po komarach miejsca wydrpapałam :((((

oku ja spalam w lesie pod namiotem, mnie komary zjadly prawie zywcem. jak sie w sobote rano wazylam (wzielam pod namiot wage to bylo prawie kilo mniej, tyle mi krwi upiły podejrzewam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
okurasei
Ooo ja wszystko praktycznie na parze robię i jest PYCHA poznałam nowe smaki.... Fuxiatka, takie kuchenne przyczepię tasmą jak w Przyjaciółach Feebie i Charly :D

Warzywa koniecznie na prze, z wody już nie zjem...ale mięsa na parze nie znoszę, a ryb to się w ogóle nie da jeść
Mogą być kuchenne, będzie bardziej miękko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
hasarapasa

oku ja spalam w lesie pod namiotem, mnie komary zjadly prawie zywcem. jak sie w sobote rano wazylam (wzielam pod namiot wage to bylo prawie kilo mniej, tyle mi krwi upiły podejrzewam

Tej wagi nie skomentuję...
A rozumiem że wyjazd udany i cieszysz, się, że pojechałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja na działce w lesie w zasadzie tez mnie pożarły WSZYSTKO mnie sedzi i jeszcze miałam kleszcza pod pachą :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium