SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Nanit
Lisie ja wiem jakie, ale właśnie tam się nie da włożyć dużo nadzienia bo się nie zamknie dobrze. Ale testuj, może Tobie podpasuje.
Oj zjadłabym pierogi, chociaż ostatnio coś mi węgle nie wchodzą.



a to możesz mieć rację,mi sie po prostu nie chce zlepiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
No widzisz, ja ciasto zagniatam w maszynie do pieczenia chleba, wałkuje mąż, a zlepianie to już pestka dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Nanit
No widzisz, ja ciasto zagniatam w maszynie do pieczenia chleba, wałkuje mąż, a zlepianie to już pestka dla mnie


a no to tak, chociaż mnie zagniatanie tez odstrasza ale ten jeden raz spróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
a masz moze jakis fajny przepis na ciasto pierogowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Pewnie lejdisowe chcesz, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
a ja mam taką inną maszynkę, dziadek mi kieydś zrobił a teraz można takie plastikowe kupić. To takie okrągłe coś z otworkami, kładzie się na to płat ciasta, wali nadziewkę w miejsce otworów a napchać można sporo, przykrywa się drugim płatem, przewałkowuje i taaadaaaaa wypadają gotowe pierogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Nanit
Pewnie lejdisowe chcesz, co?


oczywiscie, ze tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
agataq
a ja mam taką inną maszynkę, dziadek mi kieydś zrobił a teraz można takie plastikowe kupić. To takie okrągłe coś z otworkami, kładzie się na to płat ciasta, wali nadziewkę w miejsce otworów a napchać można sporo, przykrywa się drugim płatem, przewałkowuje i taaadaaaaa wypadają gotowe pierogi


http://allegro.pl/pieroznica-lejkopierog-foremka-do-pierogow-forma-i3311553901.html

mi takie cos starczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie kumam tego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Mnie z takich "poprawnych politycznie" to te najlepiej smakuje:
http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=24607
Z tym że zakwas daję żytni, a mąkę dawałam pszenną pełnoziarnistą. No i to ciasto takie nieco kwaskowe wychodzi więc się najlepiej sprawdza to jakichś niekwaśnych nadzień. Do mięsnego np super.

Ale jeszcze w temacie kuchennym jakieś ciasta pierogowe były.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium