SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120819

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
agataq
Cześć Oku! Jak się wypad udał?


Super było! Objadlam się mięcha z grilla , nazbierałam truskawek i czereśni prosto z sadu i z pół weekendu spedziłam pływając :D żal wracac do pracy ale chociaż treningi będą :D + mam jeszcze domsy po czwartku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tymczasem ja oddalam sie roztrzasac moje kompleksy czy co to tam bylo. si ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Lis, ale Ty jesteś piękna, to co Cię obchodzą komentarze jakichś mało znaczących elementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
uu Zupka z blenderka to świetna sprawa... wypróbuję może dziś jak uda mi się na bazarek skoczyć.tylko bym chyba pomidorka jakiegos dorzuciła, mam swoj sok pomidorowy zawekowany to chyba mogę co?

Oku strzaskałaś się na machoń?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
szajka
uu Zupka z blenderka to świetna sprawa...

Rozważam zblendowanie wątróbki z ziemniakami, bo ni chu nie mam siły gryźć w ten gorunc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
:'-(
Martucca
Tymczasem ja oddalam sie roztrzasac moje kompleksy czy co to tam bylo. si ja


tylko się nie dołuj za bardzo, wcale nie brak Ci kultury osobistej a Twój poziom intelektualny wcale nie jest niski...<przytula>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
:) ja to opalona jestem już od początku maja :P wiec teraz tylko dopalam z lekka, ale bez przesady :) Szanuję swoją skórę :D ale mnie komary obżarły zywcem, i miałam pod pachą KLESZCZA :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Fuxiatka
Lis, ale Ty jesteś piękna, to co Cię obchodzą komentarze jakichś mało znaczących elementów


tak, jestem piękna! mam 120 cm W DUPIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
o kur... wyjęłaś dobrze?? bo to cholera wie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
uważaj na to miejsce po kleszczu, obserwuj żeby Ci jakiegoś choróbska nie dał...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium