SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Oku - na pewno da.
wczoraj na basenie instruktor uczył laskę, lat pewnie z 50 jak nie lepiej. Zasuwała aż miło było patrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Oku, pływasz żabą z głową nad wodą cały czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Nie, pływam z głową pod wodą też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no to serio dziwne że Cię od żaby plecy bolą :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ak się powinno - tak mi się wydaje, zanużam się głęboko i potem po wdech na górę i znów nur w wodę... ale że umiem tylko tak i na plecach to czasem mi doskwiera ledźwiowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
agataq
no to serio dziwne że Cię od żaby plecy bolą :/


ortopeda powiedział że żabka nie jest dla wysokich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Na pieska :P

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
oooo wczoraj prostowniki to mi się chyba paliły od unoszenia tułowia "(na piłce coprawda bo ławeczka zajęta była) ale kwiczałam strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
agataq
Oku - na pewno da.
wczoraj na basenie instruktor uczył laskę, lat pewnie z 50 jak nie lepiej. Zasuwała aż miło było patrzeć


to sobie wezmę lekcje jakies prywatne, nie strace na tym i zyskam pewnosć że dobrze to robię. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Mi dopiero tydzień temu Hera uświadomiła że ta ławeczka na działac na prostowniki bo ja tym plecy katowałam <glupi ja>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium