SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Aaa mam fajny "przepis" na sałatkę z bobem - tylko może być gazotwórcza - bób ugotowany, łosoś wędzony i jajo na twardo, olej z pestek dyni, sól, pieprz - wymieszać, można dodać posiekaną natkę pietruszki

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no wlasnie na necie pisali żeby jesc a truskawki mi nie smakowaly w tym roku raz jadłam i nie wiem czy byly zbyr kwasne czy zbyt slodkie ale nie smakowaly mi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
niektórzy polecają bób z masełkiem i koperkiem ale jeszcze tak nie jadłam.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
dla mnie te truskawki rzadko kiedy są takie fajnie słodkie, zazwyczaj kwaskowate jakieś, i szybko się ślimaczą... borówki jerzyny mam na działce więc będę miała swoje swoje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a bób z masłem? ee jakoś nie.. mi koper i sól wystarczą do gotowania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
wiecie co wczoraj poszłam , zrobiłam porządne aero i od razu lepiej, wsyztskie doły mi odeszły, normalnie taka ulga.... jakby ciśnienie ze mnie zeszło, nareszcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a ja sobie miętę kupiłam świeżą i woda z miętą i cytryną jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
nie dosć ze litry wody wypociłam to jeszcze endorfinki endorfinki poczułam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ja wczoraj po siłowni miałam z mężem "stretching" to może dlatego nie mam aż takich zakwasów. aaaale jadąc dziś w korku poczułam udko jak musiałam dłużej sprzęgło potrzymać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ja po środowych nogach wczoraj uznałam że jedyne akceptowalne aero to basen jeszcze dziś chodzę z lekka jak kaczka
a rozciąganie z małżem nie pomogło

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-06-21 11:51:41
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium