SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120806

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A świat jest zaj**iście mały

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
banalne. ktos pisze, że wyjeźdża. Informacja dla włamywaczy - ze chałupa pusta, bo ogłosił, ze 2 tyg. na Kanarach będzie się byczył. Albo osobie aplikującej o stanowisko np. a administracji ktoś wyciągnie, ze tyłek w w internecie pokazuje. To realne rzeczy są.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
deja vu
banalne. ktos pisze, że wyjeźdża. Informacja dla włamywaczy - ze chałupa pusta, bo ogłosił, ze 2 tyg. na Kanarach będzie się byczył. Albo osobie aplikującej o stanowisko np. a administracji ktoś wyciągnie, ze tyłek w w internecie pokazuje. To realne rzeczy są.


dlatego niektórzy nie mają swoich fotek w dziennikach

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
czy dziennik może być na hasło w takim razie? bo jeśli mam tam wrzucać fotki w bieliźnie to jakos nie chcialabym ich znalezc gdzies w sieci. druga sprawa, fejsa mam poblokowanego że mi obcy nic nie zobaczy, a do znajomych też nie dodaje każdego kto poprosi, tak więc tego... tu poprostu nic nie wrzucę i już... dla bezpieczenstwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Możesz zawsze użyć dropboxa i te fotki usunać sama, aczkolwiek kto zobaczy to zobaczy i skopiować też sobie może zanim je usuniesz

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Rozumiem Wasz punkt widzenia i na pewno macie sporo racji, które poprzeć można faktami. Ale prywatność w mojej opinii polega na czymś zupełnie innym, ja rozumiem, że ktoś może chcieć zapisać zdjęcie mojej twarzy na swoim pulpicie i dorysować w paincie nieprzyzwoite rzeczy ok teraz bagatelizuję ale nie przyszłoby mi do głowy pisać ze wyjeżdzam na kanary,chata wolna i jeszcze podać adres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ale jesteście chyba troszkę przewrażliwione, Panie ;).

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Chyba jednak nie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
szajka
czy dziennik może być na hasło w takim razie? bo jeśli mam tam wrzucać fotki w bieliźnie to jakos nie chcialabym ich znalezc gdzies w sieci. druga sprawa, fejsa mam poblokowanego że mi obcy nic nie zobaczy, a do znajomych też nie dodaje każdego kto poprosi, tak więc tego... tu poprostu nic nie wrzucę i już... dla bezpieczenstwa




tak, ja mam dziennik na hasło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
nie sądzę

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium