SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120885

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
dzięki mika

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
oooopowróciłam... heloł lalki.
zjarałam się na raka jak skur.... pali i piecze... ale plus jest taki że dopaliłam troszkę pandę na twarzy, więc już wyglądam całkiem nieźle.

i zrobilam sobie fotki, wieczorem coprawda, ale widzę różnicę i to jest dla mnie najważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Bry.

Ależ piękne przemiany na forum widzę, no no. A najlepsze jest, że u każdej uczestniczki wyraźnie widać poprawę. Wniosek: 100% skuteczność

Wczoraj się dowiedziałam od znajomych, że mam chłopa strasznie skąpego Bo zabrał mnie nad morze i zmuszał żebym jadła żarło zabrane z domu zamiast mnie zabrać na obiad do Maca albo na rybę z frytkami Oj ja biedna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
no rzeczywiście bidula z Ciebie nie wiedzą co dobre


a przemiany fakt - niezwykle motywujące i takie dające poczucie "dobrze tu być"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Najlepsze jest to, że dieta dietą, ale ja zawsze biorę swoje, bo nie lubię jak moje żarcie robią obce osoby, nawet jeśli to jakieś zdrowe niby jest. Jakoś im nie ufam

A w ogóle to jak się rozglądałam na plaży to stwierdziłam, że ludzie coraz gorzej wyglądają (albo ja się taka wymagająca zrobiłam). Albo babki z bardzo dużą nadwagą (tak ze 30 kilo co najmniej) albo same skiny fat (niektóre to łapki miały tak cienkie że się zastanawiałam czy ich wiatr nie połamie). Jakoś wcale takich średnich babek nie było. W dodatku te szczupłe obowiązkowo w przymałych szortach i im się boczki wylewały. A panowie to jeszcze gorzej, no masakra jakie brzuchy ciążowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Nanit, nie wydaje Ci się, ja też to widzę, coraz więcej młodych dziewczyn nastolatek-25 ma "bębenki" z przodu wystające, galaretowate uda, cellulit i coraz więcej otyłych dzieci... straszne to :/ cywilizacja chyba, sztuczne żarcie, sprzęty ułatwiające życie (jak choćby zmywarka, nie musisz stać i machać łapkami tylko pakujesz do machiny) zamiast realnego wyjscia z dzieckiem na piłkę Playstation czy Xbox i gry z kontrolerami ruchu. Jak patrzę na grube dzieci to mi przykro za nie. Mam 2 sąsiadki któe utuczyły dzieciaki... babcia daje kaszankę np smażoną na kolację... albo porcję obiadową jak dla chłopa a ta mała to wsuwa i dokładke prosi (i nie jest chora na nic co mogłoby powodować problemy z wagą). Ja też daje dzieciom wszystko , ale póki co problemów z ich wagą nie mam (odpukać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Cze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
A ja dziś w radiu zet słuchałam chyba 20 minutego wywodu, dlaczego zostaliśmy stworzeni do żarcia zielska, a nie mięsa.... Znaczy powinniśmy być roślinożercami. A mięsa nie powinniśmy jeść wcale.

W takim znanym programie... co prowadzi laska co podróżuje. Nie pamiętam jak się nazywa...

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
niech sobie zre trawe jak jej pasi, wiecej miecha dla nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ponoć nawet paznokcie świadczą o tym, że powinniśmy jeść zielsko....

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium