SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120768

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Oj to coś długo trzyma

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Muszę wypiskę zrobić, przysiady zrobić i do swojego wątku zajrzeć fogle..

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
robi, robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Jeszcze szybciej piszcie
Jestem cudownie naćpana zmęczeniem, nawet jajka smakują mi inaczej dzisiaj jakoś wyjątkowo mocno się pociłam.
A w ogóle, niech mi ktoś powie co to jest to tajemnicze IF.

hasarapasa
albo zmiksuj surowe jaja z owocami i mlekiem koksowym



Idelne połączenie, albo z wodą kokosową i miazgą taką świeżą

szajka
my z mężem mamy tak, że on jest rockman i ogólnie ostrzejsze brzmienia a ja raczej hardstyle ale mamy trochę wspólnych kawałków :) a ja to ogólnie wszystkiego co mi wpadnie w ucho słucham :)

pa Lil miłego pocenia


<3

lodzianin1


dobre są, nie znasz się lepsze jak jajka na miękko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tia coś tam mamrotał o bieżni to mówię nie, to pewnie przysiad ze sztangą o tym cierpnięciu to tez ciekawa jestem, bo mojemu chopu po miesiącu ciężkiej pracy zaczęły drętwieć palce u rąk i stóp, prawa ręka i lewa noga, a teraz już przeszło samo, nie wiemy co to było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
na co powinnam zwrócić uwagę z tymi nadgarstkami? to jest MTB, opieram się raczej na rękach, powinnam bardziej na siedzeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
no, sprobuj bardziej na siedzeniu, wyprostuj plecy, napnij brzuchol:D

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
nareszcie przyjemny chłodek mam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
przy mtb go plecy w roli głównej my dear

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
rece moga tez dretwiec od kregoslupa szyjnego, ale to wtedy nie tylko na rowerze tak mysle

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium