SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169683

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Sparingi zawsze chetnie :D a tylko w ten dzien mam czas nogi pyknac :D Maxwell trzeba sile zrobic na zawody :D jop;d nie jestem sezonowiec(klata biceps) :D
Kurde nie umiem tutaj fotki wrzucic :D mielibyscie co pohejtowac;d

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2012-10-15 15:42:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
mogę Ci szybkiego kursu udzielic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Z uploaduj na jakiegoś imageshacka i daj link, pohejtujemy.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
hejt to to co robimy najlepiej

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2012-10-15 17:17:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ogarniajcie temat

http://www.mmamania.com/2012/10/15/3506188/ufc-153-results-dana-white-anderson-silva-vs-jon-jones 

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Juz czytalem niedawno i pisalem o tym w temacie 153 to jakis cep napisal " co ja p******e do tej walki nie dojdzie".. Powinni jakos blokowac forum, zeby moc sie wypowiadac dopiero po jakims czasie od zalozenia konta albo cos. Bo jak czytam wypowiedzi wiary z innych dzialow, ktorzy interesuja sie tylko KSW, a informacje o UFC czerpia tylko z wypowoedzi Janisza to mnie krew zalewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
bo nie dojdzie anderson po walce powiedział ,że już w 205 nie będzie walczył do tego dana niech się zdecuduje gSP vs Anderson czy Anderson vs jones
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Sam Silva na to nie pójdzie a w obecnym jego potencjale marketingowym, nikt ie jest w stanie go do tego zmusić, tyle, szkoda strzępić na to język.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
jw.

Jakby Dana mógł zmusić kogokolwiek pieniędzmi do takich ryzykownych walk których nie muszą brać, to już dawno widzielibyśmy Anderson vs Jones, GSP vs Anderson i diabli wiedzą co jeszcze.

Danka mu może zaproponować i 20 milionów, Pajunk podziękuje i odkuje się kolejną reklamówką Burger Kinga, nike, czy czego tam jeszcze.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Jeszcze troche i bedzie jak w boksie,dobieranie przeciwnikow wg wlasnego widzi mi sie...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium