SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169823

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Co wy p******icie to aż uszy więdną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No nie czytam nawet

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-10-09 21:19:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dla mnie większość narkotyków to g.ówno nie z tej ziemii.

Próbowałem zielska z 4 razy i za każdym razem chvj z tego był. I nie, nie zaciągałem się źle, po prostu na mnie to nie działa.

Ostatnim razem jak wypaliłem tego w chvj z kumplami, to zero efektu oprócz tego, że przez całą noc oddychalem jak stary dziad a mój przełyk był suchy jak wiór, okropne uczucie, pyerdole to ścierwo. Papierosów nigdy nie paliłem, bo po chvja zaczynać to w ogóle

Alkohol nie tykam bo mi nie smakuje i nie działa tak jak powinien. Raz się nayebałem w chvj, i tylko czułem się do dvpy, a wcale nie byłem w lepszym nastroju- wręcz odwrotnie. Dla lepszego nastroju to ja wolę pograć metal z kolegami

Kiedyś wziąłem acodin- owszem działał, ale po chvj mi to, takie "działanie" nie podchodzi mi. Interesuje mnie coś co pobudza mocno fizycznie- amfa za niebezpieczna, dlatego efka i DMAA FTW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
ja słyszałem historie,że ziomek miał grzybki w słoiczku schowane w piwnicy,i jego ojciec to znalazł i zjadł na obiad,bo myślał że to normalne grzyby i gościu wraca na chatę w środku lata,a tu okno otwarte w pokoju i jego ojciec w kożuchu łopatą macha,zobaczył syna i mówi "dobrze,że jesteś bo trzeba snieg wyrzucać" fakt faktem,że typ potem dostał dobry wpjerdol od rodziciela

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
ło kvrwa, nawet jeżeli to nieprawda to brzmi zayebiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
opowiadał mi to mój tata,więc na 100% autentyk ;D

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Przykro mi, orfeusz, ale Twój tata opowiedział oklepaną i bardzo starą miejską legendę.

Grzybki w ogóle nie działają w taki sposób i nie ma raczej opcji, żeby po nich umrzeć. Nie wiem ile by trzeba zjeść.



"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
no nie wiem,tylko z tego co pamiętam to on zna tego typa który zjadł synowi te grzybki ;D a jeśli nie to trudno,ale historia i tak jest dobra ;D

Zmieniony przez - orfeusz88 w dniu 2012-10-09 21:42:52

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Taki kawał zarąbisty jest.

Ojciec znalazł u syna w kurtce działkę białego prochu. Myśli sobie "narkotyki!". No ale trzeba sprawdzić co to jest, poza tym zawsze był ciekawy jak to w ogóle działa. No to zamknął się w łazience, wyciągnął woreczek, usypał kreseczkę na umywalce i wciągnął. Pociemniało, pojaśniało i nic. Myśli sobie "co to ma być niby? spróbuję jeszcze raz". Usypał drugą kreskę, wciągnął, pociemniało, pojaśniało i nic. Pomyślał "dobra, ostatnia próba". Kreska, wciągnął, pociemniało, pojaśniało i nic. Nagle słyszy walenie w drzwi i krzyk żony:
-Stasiek, co ty tam do jasnej cholery robisz?!
-Nic, nic, golę się.
-Trzeci dzień?!

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium