Ikona kulturystyki Lee Labrada podzielił się z fanami kilkoma wskazówkami na temat utrzymania zdrowia psychicznego i fizycznego podczas kwarantanny. Jak już niektórzy zdążyli się zapewne przekonać, może to być niełatwe zadanie. Sprawność  fizyczna to coś więcej niż posiadanie wielkich mięśni. To utrzymanie równowagi między ciałem a umysłem. Lee Labrada na Instagramie udostępnił film, w którym mówi jak można zwalczyć przejadanie się związane ze stresem lub nudą podczas kwarantanny. 

„Czy stres i nuda wprawiają Cię w emocje, które powodują, że ciągle jesz? Emocjonalne jedzenie jest wtedy, gdy jesz więcej niż powinieneś lub jesz niewłaściwe rzeczy w odpowiedzi na stres lub nudę. Oto kilka pomysłów na to, jak sobie z tym poradzić.”

 

Lee Labrada mówi, że w sytuacjach stresowych  mamy do czynienia z trzema rzeczami: tzw. wyzwalaczem, uczuciem i działaniem. Dla osób, których rutyna została zakłócona, proste rzeczy, takie jak zaglądanie do lodówki częściej będąc w domu, mogą wywoływać apetyt na jedzenie wszelkiego co znajdziemy pod ręką. Dlatego najważniejszą rzeczą według niego jest unikanie jedzenia lub wyznaczanie sobie karniaków za zjedzenie zbyt dużej ilości. Po prostu staraj się unikać rzeczy, które mogą doprowadzić do niezdrowych nawyków żywieniowych i przybierania na wadze. Nie kupuj jedzenia na zapas, nie kupuj produktów, których do tej pory unikałeś. Zastąp złe nawyki dobrymi. Labrada poleca także jakąkolwiek aktywność fizyczną, która sprawi ci przyjemność i poczujesz się dzięki temu lepiej. A jak to wygląda u Was? Kontrolujecie dietę , czy jest już kilka kilogramów na plusie?

Komentarze (4)
lodzianin1

Szacunek za karierę sportową i biznesowa ale te gadanie glupot byle byly by wyświetlenia jest żenujące.

2
anubis84

teraz to co drugi tak gada, aby tylko coś powiedzieć

0
domosos

W ogóle zapomniałem o takim kulturyście, musiał się jakoś przypomnieć

0
skorupski

Akurat kupowanie na zapas to jedna z metod które pozwalają zaoszczędzić troszkę pieniędzy w portfelu.

0