SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak poradzic sobie z nosem??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
witam
mam taki problem ze kiedys mialem zlamany nos(ok 3 lata temu)-wtedy jeszcze nie cwiczyem mt. Teraz po jakims czasie znowu dostalem i mialem zlamanie i pekniecie-tak wyszlo na rtg ale potem laryngolog mowil ze nic nie ma, wiec juz sam nie wiem....
Ale do rzeczy- jak tylko wylapie w nos mocniej to zaraz krew leci!!!ostatnio sedzia przerwal walke bo leciala caly czas krew i to mnie wk***wia najbardziej bo tylko dostane nawet nie za mocno i juz krew!!!
mozna cos z tym zrobic? szczerze to nie wiem skad ta krew leci? czy cos sie rozcina? kolo oczu potem mam spuchniety lekko
jak macie jakies rady to piszcie
pozdr

moc i sila

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
może coś sie źle zrosło po złamaniu? albo po prostu taka Twoja "uroda" możesz spróbować skonsultować z laryngologiem wypalanie naczynek.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45897
niektórzy mają delikatne nosy nawet jak nie mieli złamanego,podobno tą chrząstkę w nosie można usunąć i w tedy jest małe prawdopodobieństwo że krew poleci,ale ile w tym prawdy to nie wiem.najlepiej jakbyś pogadał ze specjalistą co można zrobić w tym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
no z ta chrzastka nie wiem wlasnie.....ale denerwuje mnie to, ze nic mi nie jest a tu krew nagle i koniec walki-choc nic mi nie jest -grrr....

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
a masz krzywą tą chrząstke?:<

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
raczej nie.... mam nos lekko skrzywiony-przynajmniej tak widac w lustrze
1

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
to jak nie masz to nic sie nie dzieje :< ja dostałem i mam skrzywioną ale jakość krew nie leci :P pozatym najwazniejsze jest nastawienie nosa w ciagu 24h bo pozniej juz dupa.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6714
Wciągasz może tabakę lub coś w tym stylu ? Miałem podobny problem krew po kazdym sparingu nie mówiac że przez to przegrałem również dwie walki ale udałem się do laryngologa przepisał mi jakaś maść smarowałem 2 razy dziennie przez 2-3 miesiące i problem znikł potem poszukam może ma jeszcze resztki to podam Ci nazwę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5902
To dziwne,bo gdy ja wyłapałem i miałem pęknięty,to się zalałem,a teraz dostając po nosie nic nie leci :) Tylko nos trochę puchnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
to ,ze leci krew z nosa po uderzeniu to nic nienormalnego , kazdy ma inna budowe , jezeli chodzi o to ze krew wypływa za nadto to może byc połączone z krzepliwością krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
krew to świadectwo fajtera :D

edit; pare dni temu dostałem zaj**istego backfista od cięższego gościa bo miał na tarcze uderzyć a w głowe mi uderzył xd huczało mi i rano przestało

Zmieniony przez - souljah21 w dniu 2013-06-13 22:06:11

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie kupie kimono do Oyama karate w Katowicach i okolicach ?

Następny temat

Cechy motoryczne -pytanie

WHEY premium