SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169839

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Że co? Jak to wygląda, ta maszyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262


“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Witam po kilkudniowej przerwie. Na stronie internetowej Kamila Bazelaka ukazał się dość obszerny wywiad, w którym znany karateka mówi o swoim obecnym życiu i przygotowaniach do zbliżającej się walki.

Garść cytatów:

"Powiem zupełnie szczerze, że ostatnio jestem tak zajęty, że z trudem gospodaruję czas na jakikolwiek trening. Wynika to ze zmiany miejsca zamieszkania. Kupiłem mieszkanie w Niemczech".

"-A w jakiej formie jesteś obecnie?
-Na pewno mam nieco gorszą wytrzymałość niż na KSW 18"

"Zawsze to podkreślam,że priorytetem dla mnie nie jest kasa, lecz możliwość rywalizacji, sprawdzenia się, pokonania własnych słabości. Pieniądze, podobnie jak inne dobra materialne nie są moim celem życiowym. Do grobu przecież ich ze sobą nie zabiorę"

Ja ze swojej strony nadmienię, iż niepokoi mnie fakt, że Kamil zaniedbał ostatnio treningi. Pozostaje mieć nadzieję, że nawet przy zaniedbaniu właściwego procesu treningowego, jego forma jest naprawdę wysoka, bo przecież tak naprawdę nikt z Was nie wie, na ile stać Kamila. Walka z Walusiem nie była w ogóle reprezentatywna dla jego umiejętności. Kamil Bazelak posiada wieloletnie doświadczenie w sportach walki i nawet osoby mu nieprzychylne przyznają, że poza ringiem pokazał już nieraz swoje wysokie umiejętności.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę że 27 listopada da popularny Vanderlei da dobrą walkę,polską wersje Wanderlei vs Liddell
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
"...spokojnie wytrzymywałem sparingi z Krystianem Kopytowskim na dystansie 6-8 rund po 5 minut..." by Badziewiak


k***a on powinien do UFC iść! A taktyka? Uciekać i by wszystkich zamęczył swoją kondycją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Kopytowski by go zdzielil w 10 sekund :D Naprawde ten wywiad odmienil moje zycie dziekuje Ci :) Moj nowy meeentor ! Badziwiak aj lov ju :*
Ale poziom maja tam u Cendrowskiego na boksie :) akurat ja trafilem na goscia 7 lat trenujacego. Dobrze ze za wszelka cene nie chcial niczego udowadniac i fajnie posparowalismy :) Elegancko w ringu. zaybista sprawa


Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2012-10-05 22:25:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311









Okrutne to było

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-10-05 23:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Strecho
Ja wam polecam film Syberia. Monamour a nie jakieś shity oglądacie, jak nie batmany to jakieś inne szmelce Troche ambitnego kina Panowie :)



Strecho po pierwsze na jakiej podstawie twierdzisz, że nie oglądamy ambitnego kina(zresztą pojęcie "ambitne kino" w sumie wcale nie istnieje coś takiego).

Nie trzeba się zamykać tylko na jakieś filmy nastawione na rozkminy czy wzruszenie... Czasem się ma ochotę obejrzeć zwykły ale dobry film akcji ot tak żeby pooglądać fajne walki, wybuchy nie wysilając się zbytnio do rozkminiania.

I akurat w swoim gatunku - czyli akcja - wszystkie Batmany, Avengers, Iron Man, Dreddy są znakomite z tym, że dla mnie Mroczny Rycerz z Jokerem to coś więcej niż zwykły film akcji

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-10-05 23:38:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Uprowadzona 2,zaj**isty film,warto bylo isc do kina:DA Tygrysia Maska,woooooooooow,ogladalem to lata temu,dzieki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium