SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169834

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jednym słowem Melanż zimowy z ekipą idę zaraz pochodzić zamontowali mi obcas i trzeba trenować , 25 już mi gips ściągają , kriokomora już w trakcie załatwiania , pijawki już czekają na mą krew będzie się działo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Silka w domu to rzecz nie oceniona, sam nie wiem co bym bez niej zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ale przy takich mrozach jak były w zeszłym roku to było hardcorowo, jak przyniosłem wodę na początku to już w połowie się napić nie dało, bo zamarzała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
ja już po zajęciach, na szczęście w pony mam tylko reading (wcześniej 2wyklady ale dla mnie wykłady nie istnieją )

jutro i w środę za to od rana do nocy ;/

no ja mam siłkę z 2 kumplami na spółę u nich na strychu zayebista rzecz nie jakieś tułanie się po miejskich siłkach i cie obserwują miejskie koksy każdy twój ruch

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-10-08 12:41:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Dokładnie, i najlepsze jest to, że jest fchvj blisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
no takze pelna zgoda z rabittem siłka w domu, w piwnicy na strychu gdzie nie obserwuje cię stado spoconych spompowanych koksów to wspniała rzecz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No to ba, ja akurat mam siłkę w takim jakby małym domku/altance przy garażu parę metrów za domem. Jedyny minus taki, że ogrzewania nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Koze sobie zamontuj, do tego komin przez ścianę i już, pare śmieci do palenia i będziesz miał 20'C spokojnie po 10 minutach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
tylko, że komin zlikwidowany bo blachę położyłem na dachu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ja mam 2 piwnice ale obie male, jedna to węglarka 1,70 wysokości. Ni ch**a tam siłownii nie zrobie. No to co że blacha? A kto Ci każe komin przez dach wyciągać? Przez ścianę wyjdź, szybciej, taniej i mniejsze ryzyko przecieku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium