SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169743

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A może to i dobry pomysł, wyjade robić meble, może angole nie mają tak naj**ane jak polscy nowurysze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Pracuje juz 7,5 roku w firmie/fabryce produkujacej oswietlenie drogowe i znaki drogowe,jestem brygadzista,mam ekipe zj**ow i robimy...praca jest spoko i kasa jest zaj**ista,ale ludzie w kolo,to banda poj**ow...Gdybym zarabial mniej,to pewnie bym dal sobie spokoj...Juz tak 4 lata tam rzadze,na 7 pracy...Ale w tym,lub przyszlym roku chcialbym zrobic trenera osobistego i myslalbym nad otworzeniem czegos swojego,narazie chce sie "legalnie"wyszkolic,a potem isc dalej w tym kierunku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Danio poyebało ? Płacisz za to, żeby w ogóle łaskawie móc pisać dany egzamin jeszcze raz za rok. Do tego u mnie jest jeden egzamin z którego nie da się wziąć żadnego warunku ani nic. Zdajesz a jak nie to wyp*****laj i powtarzaj rok jak zapłacisz 800 zł za sam ten jeden egzamin ;] PNJA yebane

1000 zł ponad złodzieje yebane za nauke placic... darmowe państwowe studia mhm, ale teraz przynajmniej bede mial motywacje do nauki zeby nie przepadlo tyle kasy w bloto, jak znow nie dam rady to koniec edukacji i zapierdzielam do pracy,. innej opci nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Bullet,znasz angielski,pakuj plecak,przyjezdzaj do UK,bedziesz dziadem/studentem przez 3 lata koledzu,lub uniwerka,a potem 25000-30000 tysiaczkow na lape i bedziesz ganial takich Lordow po biurze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Na rok ta kasa,co napisalem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
maxwell skoro masz dobrą kasę i pracę/stanowisko to najmniejszym problemem jest banda podwładnych poj**ów.
Ja studiuje fizjoterapie zaocznie i spróbuje pogodzić pracę z nauką jeśli wyjdzie coś po fizjo to spoko jeśli nie to przynajmniej się roboty nauczę i może kurs na wózki widłowe zrobię i wyp*****lam stąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Maxwell no wiem dlatego mowie ostatnie podejscie teraz, jak nie to koniec i licze ze mnie kolega wezmie do anglii, a innego kierunku niz ang dla siebie nie widze... Na nic innego sie nie nadaje



Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-28 18:27:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
W UK nie potrzebują masażystów (jeszcze się uczę), czy trenerów personalnych (póki co instruktor ale mam w planach ) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ucz sie chlopaku angielskiego,zrob fizjoterapie,a zobaczysz jak w Anglii tacy ludzie zarabiaja,za godzine wiecej,jak za dzien w Polsce....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
bullet zawsze możesz zostać tłumaczem Puara w UFC jak angielski do perfekcji opanujesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium