SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169770

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Struve na pewno kolosalnie sie rozwinął od tej walki z juniorem, pozyjemy zobaczymy co z niego wyrośnie

ps. oo Adamek vs Solis juz zaklepali, no to w koncu solidny rywal dla gorola

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Adame+Solis,no nareszcie,ale Solis to tluscioch,wybitny amator,jego walka z Haye zaj**ista,ale do Adamka wyjdzie tlusty,on juz ma nawyk zarcia i lenistwa,a szkoda...

Manto pomyslalo o mnie,koszuleczka juz idzie do mnie




Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-10-07 17:08:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
A do mnie jedzie pizza, z podwójnym kurczakiem i sosem arabskim Do niedzieli mozna

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
f*** You:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
No i w tej walce dopiero zobaczymy ile tak na prawde Adamek jest wart w HW. Bo do Kliczkow to wiadomo, ze nie ma co wychodzic, Haye tez imo wciagnalby go nosem. A Solis to co by nie bylo solidny zawodnik. Jesli tylko zrobi wage to mysle, ze Adamek polegnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja na bank stawiam na Solisa i to z 50 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
wiadomo coś o Gołota-Saleta? Pewnie PPV ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Tez stawiam na Solisa,Adamek i waga ciezka to nieporozumienie....Fajny filmik znalazlem,trenowac z wlasnym ojcem,to jest cos:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Dremor
Ja na bank stawiam na Solisa i to z 50 zł


No ja 100 zl postawie. Bedzie sie lepiej ogladalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Solis więcej zrobił Witkowi w jednej rundzie niż Adamek w dziesięcu. Szkoda, że mu kolano siadło. Mam nadzieję, że trenuje ostro, bo to wielki talent.

Hehe, właśnie oglądam sobie Pride 11. Gary Goodridge versus japoński wrestler Yatsu. Bardzo lubię tę walkę mimo iż jest na dość niskim poziomie. Jeden z największych wpierdzieli w dziejach MMA, Yatsu zero stójki i przygotowania pod MMA. Koleś zbierał POTWORNE lowy i podbródkowe, a mimo to nie padł, nie poddawał się, sędzia musiał przerwać.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium