SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169837

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Mnie przy plyo-pompce nap*****lają łokcie - może źle amortyzuje lądowanie albo mam zbyt słabe więzadła i stawy na takie zabawy Za to w weekend będę robił własnego TRX'a z pasów o udźwigu paru ton i samorobionych obręczy. Podwiążę wszystko do drążka naściennego i będę mógł na chacie trzaskać crossfity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
spoko_ziomal
z innej beczki, walka Kimbo Slice w boksie

Kimbo upadl jednak sportowo dosc nisko
finansowo tez watpie, zeby mu ktos dobrze za takie walki placil

ogladajcie od 3-ciej minuty






Zmieniony przez - spoko_ziomal w dniu 2012-10-08 18:09:59



A co myślałeś, że od razu będzie wałczył z którymś z braci Kliczko.?

W boksie żeby chcieć walczyć z kimś lepszym trzeba nabić rekord na ogórkach i wtedy można dostać możliwość walki z kimś na wyższym poziomie. Zaczynasz na takich festynach, rekord idzie w górę walczysz na lepszych galach i z lepszymi przeciwnikami itd. Pniesz się w górę..

Kolejna opcja to szczekanie w TV robienie z siebie błazna, obrażanie, pyerdolenie głupot itd. To opcja dla zawodników w Polsce.

Kimbo ma rekord 6-0 jeśli będzie miał ambicję by walczyć o coś więcej to jeszcze musi podkręcić rekord.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
on już i tak daleko nie zajdzie... mógł zostać przy MMA, tam wyrósł, mógłby dalej walczyć na Super Fight League, w Azji czy choćby z Batistą w MMA.. (albo i z Pudzianem w KSW) a w boksie poziom ma słaby, walczy na bardzo podrzędnych galach, i nie wiem kogo on tak naprawdę teraz interesuje? fanów boksu? to raczej fani MMA o nim mówią, jeśli w ogóle ktoś

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
wyrósł w mma?
Popularność zdobył walcząc na ulicy i wrzucając filmiki do sieci. W MMA chcieli tylko jego popularność wykorzystać i zarobić na niej.

Czy daleko zajdzie?
Może i nie ze względu na wiek 38 lat, ale coś tam robi idzie do przodu.
A Pudzian czy Bazelak(dużo o nim wiesz) daleko zajdą..? Odpowiedz na to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Wiedzialem ze nikogo nie bedzie...A bylem po sparingach zwarty i gotowy :D Morda obita wiec moglbym isc w ogien ale co zrobic:<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A za co Ci mieli wklepać mówili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ale bym chętnie poszedł na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
mozliwe ze za dvpe :) i moze pomysleli ze sie przestrasze :< niestety slowa mi nie wystracza;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaa za dvpe czyli klasycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
klasyka gatunku, tradycja mocni w gębie i nic więcej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium