SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169740

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
o kurde juz nowy spam :O Szybko leci ostatnio!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1973
Za dużo wolnego mamy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
enediktal
Jakie słuchawki zamówiłeś? I jaki model Ci szczur zniszczył? Ja mam AKG k530, koss porta pro, akg k518 oraz sony mdr-xb700


Bear crossfit complex to koszmar. Przed 5 serią czułem się jakbym szedł na egzekucję. Tylko pierwsza tabata oraz pierwszy randy couture grappling circuit mnie równie mocno zniszczyły. A cięzar brałem taki, że wstyd się przyznać


Sluchawki nie byly drogie,150zl,ale to juz moja 3para w ciagu 2 miesiecy...Zamowilem creative cos tam 630za 40zl.

A bear complex jest zaj**isty,robie go raz w tygodniu,do kazdej serii dokladam ciezar,koncze 50-55kg.Robie 5powt.klade sztange,minuta przerwy,ciezar w gore i nastepne 5 powt.Staram sie zrobic 5-7 serii.Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Przeczytajcie sobie z przymruzeniem oka. Swietny odcinek! http://www.fight24.pl/fight24-z-przymruzeniem-oka-odcinek-89/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Wywiad ze Szpilka hehehe mowi, ze dojedzie Adamka...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Bry, dobre sluchawki bym sobie kupil ale takie do odsłuchu muzyki i nie za 1000, cos polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Oby się nie przeliczył, Adamek z nim nie zawalczy, szybciej spotka się z Wachem po jego porażce z Władkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
OBELX
Bry, dobre sluchawki bym sobie kupil ale takie do odsłuchu muzyki i nie za 1000, cos polecacie?


Do jakiego sprzętu byś je podłączał (jaka karta dźwiękowa)? Jaką muzykę lubisz? Konstrukcja otwarta czy zamknięta? Wolisz większe czy mniejsze nauszniki? I jakiej długości kabel mniej więcej?

http://forum.mp3store.pl/  - polecam to forum, nawet nie musisz zakładać własnego tematu, bo jest tam tego mnóstwo.

http://forum.mp3store.pl/forum/224-co-kupic-sluchawki/ 

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Do wzmacniacza, na dużego jacka, słucham od instreumentalu po rap. Do karty dźwiękowej nie podłączam raczej nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Co wy zmieniacie caly czas te nazwy spamu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium