SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169792

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No niestety jeszcze nie. Tak to bym Ci stronę podał

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Dzieki :D A wiec zostaje czekac!;d Neith oczywiscie do niczego nie namawiamy...ld
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262




obejrzyjcie sobie, zaj**isty filmik

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
o widze,że temat o ziole się przewinął :D ja tam uwielbiam ziółko ale żadnych prochów czy innych używek nie uznaje :D tylko natural high
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Co tam Siwex? obrońco uciśnionych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
gra gitara, tylko te nogi mnie napyerdalaya po treningu w sobote aż do dziś ale przynajmniej moge już chodzić a nie tylko leżeć :D do piątku mam nadzieje,że bedzie ok bo mam zamiar doyebać siady na bogato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ja jak zrobię nogi na siłce to mam tak wyku****te zakwasy, że chodzić ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
przy kombinacji prawy lewy lowkick trafiłem na trenera, na udach mam buły jak pól grejfruta, w niedziele nie wstałem z łożka bo miałem wrażenie chodźbym miał połamane nogi,hardcore training

Zmieniony przez - Siwex33 w dniu 2012-10-10 15:39:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marihuana jest zdrowsza od alkoholu, ale i też słabsza. Po alko są różne jazdy, tracisz świadomość, po ziole nie ma czegoś takiego. Po prostu jest fajnie no i po dużej ilości alko wiadomo co sie dzieje, po ziole to najwyżej zaśniesz tam gdzie siedzisz i tyle. I na drugi dzień żyjesz jakby nic sie nie stało

Alkohol to syf.

Ale jak ktoś nałogowo pali dzien w dzień to nieźle beret ryje... nie idzie sie dogadać potem z takimi, masakra. No ale analogicznie jest z częstym braniem wszystkich używek. Raz na jakiś czas zapalić można i nic nie będzie nikomu.

A co do Dremora to po tym co wypisuje o pobudzaczach jestem skłonny uwierzyć, że na niego nie działa a ja to już po 3 dobrych buchach ze standardowo zmieszanego jointa mam dobrze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium