SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169723

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strecho wiesz, że wogóle mnie to nie dziwi?

Ale dostałem wciry ostre wczoraj tak dobrze szło a dziś masakra zero cela wieczorem może forma będzie. Tak o 21 może co wy na to pograć, fajnie jakby 6 osób było to byśmy jakieś 3x3 zrobili

Tymczasem spadam znowu udanego popołudnia koksy

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-09-24 15:07:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze troche to sport rzucicie i Kłejk bedzie waszym życiem a z lenistwa nie zmienicie nwaet forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
quake live ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
zabstyl
Jeszcze troche to sport rzucicie i Kłejk bedzie waszym życiem a z lenistwa nie zmienicie nwaet forum


hehe ja cos o tym wiem, gralem w q3 jakies 5 lat jeszcze na 1.11...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja kiedyś sporo czasu wywaliłem an sieciówke teraz mi tego szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
ale gorac, golilem sie rano myslalem ze jest zimno wiec ubralem sie cieplo a tu goraco jak w lecie wiec sie zgrzalem i takie podraznienia mi wyszly po goleniu ze choy nienawidze sie golic

dobra jak co to bede o 21 to zagramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




Ej wytlumaczcie mi to czy ludzi porabalo z tymi blogami na yotube?!?!?! kazdy czy to 7 latek czy gimbus czy jakis 30 letni gosc kreca te filmiki i zgrywaja inteligentów no ja p******e co to ma byc? jakas plaga, i wszyscy sie trzepia do tych filmikow w komentarzach -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1973
Bo nagle dowiedział się motłoch, że na YT można zarabiać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnei też niesamowicie to denerwuje,nagle sie nazbierało jak to ty określiłeś inteligentów i robią swoje wywody i błyskotliwe przemyślenia,ew.starają sie być śmieszni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1973
To może założymy blog sfd? :D Będziemy spinać mięśnie, bić worki i cytować najlepsze wypowiedziane kwestie w historii sportu ;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium