SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169735

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
zapjerdalało sie troche na budowie więc 2 lewych łap nie mam raczej ale wiem o czym mówisz i patrząc tak ogólnie na ludzi na studiach to niestety masz dużo racji

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
No niestety,teraz bez znajomosci to dobrej roboty nie dorwiesz.Tak wiec mlodym chlopcom sklonny rade dac jestem,patrza na to z kim wode pijeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Wiem,ze mam...studiowalemA tak powaznie,to jesli studiujesz cos,co Ci sie nie podoba,lub nie dajesz sobie rady,to daj sobie spokoj,bo i w zawodzie bedzie Ci ciezko...Ja studiowalem polonistyke i najlepsza rzecza po tej szkole,to chyba solowki z gimnazjalistami po lekcjach za buda,no bo nie praca nauczyciela...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
no jak zdam to będę na 3 roku,więc pasowałoby zrobić już ten licencjat ;) bo głupotą byłoby to rzucić teraz,chociaż fakt faktem że kierunek wybrałem zyebany ;] no nic,bardziej nastawiam się na to bezpieczeństwo wewnętrzne,może będzie bardziej ciekawe ;D

Zmieniony przez - orfeusz88 w dniu 2012-09-28 17:59:38

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Belfrem byłeś? Ostatnio na montażu przejechałem się po polonistach, a na to typ, że jego córka jest polonistka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
AHahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
OBELX
Belfrem byłeś? Ostatnio na montażu przejechałem się po polonistach, a na to typ, że jego córka jest polonistka


Az tak mnie nie poj**alo,nie bylem...!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Dobra dobra, nie ściemniaj teraz, też pewnie wójek cókierek z Ciebie jak z Lorda, on chyba katechetą jest w podstawówce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Do ilu semestrow dotrwales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
hahahahahahaha bulwers chociaż każdy by sięchyba zbulwersował ;d

champions are made,not born

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium