SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169720

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644


"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
zabstyl
I oficjalnie go przeprosze, ale jesli zaprezentuje sie jak ciota to skonczysz trollowac,biezesz taki zakladzik?


Kamil ma zaplanowane dwa pojedynki K1 w tym roku, w Częstochowie i w Ełku
październik/listopad

jeśli przegra oba, odejdę z tego forum, lub definitywnie przestanę się wypowiadać o Kamilu (na forum w sumie chętnie bym został, interesuję się wszakże też UFC) a wcześniej uznam oficjalnie swój błąd

dwa pojedynki w K1 to lepsze pole do oceny niż jeden, ale kto wie, może w tym pierwszym wypadnie tragicznie, albo tak dobrze, że będą o nim pisać na Sherdogu?

generalnie oficjalnie podtrzymuje swoje zdanie, że jeśli nadchodzące pojedynki Kamila w K1 będą dla niego ewidentnie niekorzystne, uznam, że byłem w błędzie

niemniej, uważam na chwilę obecną, że To wy się myliliście cały czas, Kamil ma naprawdę spory potencjał, a fakt, że na ulicy nigdy nie przegrał, też świadczy na jego korzyść

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BTW ziomal ty tylko tak o Bazelaku,napisz nam coś o sobie,przedstaw sie musimy Cie lepiej poznać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Właśnie, ciekaw też jestem czy coś trenujesz w ogóle?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Co tam Bazelak, niedługo walczy wspanialy wojownik Brett Biederman, sila, lou kicki, w wolnych chwilach zwiedza Krzyżackie zamki w Kanadzie, wspaniały człowiek i lingwista....

http://www.sherdog.com/fighter/Brett-Biederman-25797


"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I podobno piszę książke o św. Franciszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ludzie, wiążcie buty przed interwałami, bo idzie nieźle wypie***lić, takie moje przesłanie dla Was na dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Św. Franciszek napisał książkę o nim... :/

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak myślałem że mogło mi się coś pomylić,ale teraz sobie przypomniałem,bo w LO omawialiśmy "Kwiatki Św. Franciszka" i tam faktycznie przewijała się jego postać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Bazelaka BF to trzeba by bylo takim drewnianym cyrklem mierzyc,w szkolach przy tablicach wisial
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium