SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169695

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
OBELX obrady sejmu ci nie wystarcza,ze po DMT siegasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
dremor nie chodzi Ci przypadkiem o gryf kratownice?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale do kratownicy nie wejdziesz chyba:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Znalazlem na ebaju,shrug bar szukaj,ceny od450-do ponad 1000(przeliczajac na zlotowki),oczywiscie olimpijskie koncowki...fajna sprawa,ale kosztowna...


Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-09-29 15:46:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Kilka rur, spawacz, pare piw i zrobione :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Jaka bramka w ogole stala wczoraj na 18nastce jak bylem :D o 21 byli juz tak napici ze jeden ze schodow polecial ;d nie ma to jak brac jakis wiesniakow na bramke;d wesolo bylo;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
k***a swoja droga to ile czlowiek kasy przej**al na sprzet, ktory z dzisiejsza wedza zrobilby za 1/2 ceny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Zgadzam sie,mozna zrobic samemu worki z piaskiem,skakanki,kiedys sie sztangi z pretow robilo i po zlomowiskach latalo,szukalo sie jakichs odwaznikow,czesci od maszyn rolniczych,kradlo,sorki pozyczalo sie rozne rzeczy,rozkrecalo,spawalo i robilo wyciagi,drazki itd.Nawet kettlebellsy mozesz samemu wykonac,wystarczy troche wyobrazni,jakbym mial chate z garazem,to bym mial taki sprzecik wlasnej roboty,ze szok...Teraz wszystko jest zaj**iscie drogie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Tak jak mowisz, ja mam silownie w piwnicy.
Niestety kupiłem gotową ławkę i wyciąg, ale już drążek do podciągania, poręcze z oparciem do brzuszków, ławke skos dół, modlitewnik, stojak na gryf i krążki zrobiłem ze swoich projektów i jest dużo lepsze jakościowo niz to kupione g****. A przy okazji projekty pomogły mi zaliczać modelowanie 3d na studiach
Po zalaniu piwnicy gotowy sprzet rdzewieje, a moje żelastwo nie ruszone!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium