SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169716

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
W sumie nigdy nie miałem tak, żeby mnie nosiło aż, w sumie dobrze bo na capo idę, jeszcze roda z początkującymi, żebym któremuś łba nie urwałXD
Kawa z gruntem dobra, tylko końcówka jak fusy zaczynają do pyska lecieć niefajna:/

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ja nie wiem co Wy w tej kawie widzicie, ze 2 razy w życiu może ją piłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja lubię. Ale nie piję codziennie jak niektórzy, że bez kawy rano martwi są. Moim zdaniem tego nie powinno się traktować w ten sposób bo cała przyjemność z picia znika szybko, jak ludzie na śniadanie kawa i papieros. Ja w sumie mam tak, że wypiję, to jak sie gdzieś ruszyć mam to pobudzi, ale bym chciał to równie dobrze mógłbym od razu po się położyć spać.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
KondiCapo też jakiś czas temu sobie prawie język przegryzłem na treningu , koleś chciał mnie dusić i mi ściskał szczękę , podczas gdy mój język znalazł się między zębami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Tak, czasami mata leo zmienia się w dźwignię uciskową na szczękę.
Kurde, jednak niezbyt mnie ta kawa kopnęła. Ale kija tam, za pół godziny niecałe wychodzę, jest ok właściwie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Panowie, mam pytanko, ile średnio schodzi, żeby zdobyć niebieski pas bjj? Pytam z czystej ciekawości, wiem, ze da się to znaleźć w internecie ale po prostu nie chce mi się szukać a może tutaj ktoś ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jou





yebane w dupe studia, k***a jak dobrze, że jutro nareszcie weekend, byle do jutrea do 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


O co tu biega?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jakieś głosowanie kto jest najlepsiejszy najwyraźniej.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium