SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169730

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Wpierw sam bys odpowiedział Ja wierzę w co innego w świętowita , trygłąwa , jaryłe i innych takich

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262


nawracajcie sie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
bulletskat
Ej mam do was pytanie w sumie do do każdego, jeśli nie chcecie nie odpowiadajcie. (pytanie z czystej ciekawości)

Kto z was jest katolikiem praktykującym, kto jest wierzący ale nie praktykujący, kto wierzy w co innego a kto jest ateista, a kto jest ateistą hejterem bo to modne ?


Ja jestem indyferentystą religijnym, ale trochę innym niż wszyscy indyferentyści. Indyferentyści z reguły nie wnikają czy Bóg istnieje czy nie, bo uważają, że nie ma on wpływu na życie na ziemi. Ja akurat wierzę, ale mój indyferentyzm polega na tym, że nie wnikam, czy Boga nazwiesz Bogiem, siłą kosmiczną, energią, nadświadomością itp. Po prostu wierzę, że coś jest i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
Bóg tak, kościół nie

Zmieniony przez - Siwex33 w dniu 2012-10-04 20:16:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
A no jeszcze sprawa kosciola... Tam bywam jak mnie chrzestnego na poprosza, albo swiadka... Albo czasem jak babcie w odwiedziny wpadna to je zawioze

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2012-10-04 20:20:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
agnostyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
A ja raz na miesiąc w kościele bywam. Jak nie mam zjazdów na uczelni to częściej. Wiem, mniejszość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja też jestem agnostykiem od jakichś 2-3 lat no, bo pewności nie mam może istnieje Bóg lub coś innego, ale ja w to nie wierzę..
Do kościoła ofc nie chodzę a nawet gdybym wierzył w Boga to i tak bym nie chodził, bo kościół to zwykła instytucja a nie "Dom boży", ale to tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Steven0
ja też jestem agnostykiem od jakichś 2-3 lat no, bo pewności nie mam może istnieje Bóg lub coś innego, ale ja w to nie wierzę..
Do kościoła ofc nie chodzę a nawet gdybym wierzył w Boga to i tak bym nie chodził, bo kościół to zwykła instytucja a nie "Dom boży", ale to tylko moje zdanie


To mamy bardzo zbliżone podejście do tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Katolyk,co do kościoła to się zgodze,to instytucja.
BTW u mnie w szkole religii uczy ksiądz który był egzorcystą,trochę mu to na psychike wpłynęło
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium