SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169771

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez zwijam narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
.

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2012-10-09 23:15:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
pamiętam jak na mojej 18nastce z kumplami się zjaraliśmy a że to był okres świąteczny-kolędowania to pijemy (już zjarani a mnie najmocniej spizgało) i się zachodzimy z wszystkiego a tu dzwonek do drzwi to wstajemy i wszyscy idziemy ja otwieram drzwi a tu dwie takie małe dziewczynki stoją (pewnie lorda koleżanki) i tak: WŚRÓD NOCNEJ CISZY... i tak przerwały na chwilę i się patrzą na nas a my takie oczy na siebie i zaczęliśmy się tak głośno śmiać jak poj**ani i ze śmiechu przewracać, że te spanikowały i sp******iły jak Bolt na 100m to był epic ciężko to opisać xD

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-09 23:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
i jeszcze z ich strony taki krzyk : "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" hahaa jak w kreskówce jakiejś faza była w ch**

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-09 23:50:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Siema z rana,wifi za friko w busie;)WAngoli takich rarytasow nie ma,tylko telepie,za ja yebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
KondiCapo
Myślałem kiedyś, żeby spróbować grzybki albo LSD, ale zmieniłem zdanie jednak. Nie na moją głowę to, źle by mnie kopnęło. Dla zdrowia fizycznego są nieszkodliwe, ale na głowy mogą siąść, a ja czuję, że to nie moją na psychikę, mogło by mnie poryć za mocno.



Nie ma się czego bać

Fazy są mega grube, dziwne i zmieniają życie na zawsze, ale nie mają nic wspólnego z oglądaniem różowych słoni czy łowieniem ryb z okna na czwartym piętrze

Te wszystkie amfetaminy, mefedrony, syntetyczne kanna z mieszanek dopalaczowych, prochy do wciągania - to są szkodliwe substancje.


Prawda jest taka, że dziwnym trafem wiele roślin i grzybów zawiera w sobie substancje idealnie pasujące do receptorów znajdujących się w naszych mózgach (tryptaminy i fenyloetyloaminy głównie).
Dlaczego je produkują skoro ich nie wykorzystują?
Różne plemiona stosują te substancje przy inicjacjach, praktykach szamańskich. Dla przykładu wśród plemion regularnie stosujących psylocybinę z grzybków czy DMT z roślin, antropologowie nie stwierdzili obecności chorób psychicznych czy nerwic.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Tylko u nas rozmowę regularna z przodkami uważa sie za chorobe psychiczną. DMT nie jest złe z tego co mi mówili także moge polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Kumpel kiedyś opowiadał o fazie na grzybach, a ja jestem dość podatny na różne wkręty(chyba, że zacznę analizować sytuację na szybko to wtedy jest ok), mogło by mnie to poryć za łatwo. Poza tym nie potrzebne mi to.

W sumie jedyna rzecz jaka mnie w tym interesuje to synestezja - ciekawe jak to jest widzieć dźwięki i słyszeć smak

Słyszałem kiedyś historię, że Eric Clapton na jednym swoim koncercie złapał taką fazę i jak zmieniał grany akord to ludzie na widowni zmieniali kolory. Więc żeby zobaczyć więcej grał jeszcze bardziej fantazyjnie.

A jest taka teoria, że branie psychodelików typu grzybki właśnie umożliwiło ludziom pierwotnym przejście na wyższy poziom intelektualny i lepsze używanie wyobraźni w celu budowy, tworzenia narzędzi itd, bo właśnie wpadanie na różne pomysły ma sporo wspólnego z synestezją niby.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2012-10-10 11:45:13

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Mam nadzieje ze Neith nie wstawiala fotki bo nie chce mi sie tyle nadrabiac :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium