SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169787

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
no jest petycja do TV4 powiedzieli ze jak bedzie duzo glosow to sie powaznie zastanowia (nie to co tvn7 NIE BO NIE)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Srednio ta muza pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze inaczej mi sie nie podoba ale chyba do akcji moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
spoko

ale mnie dzis wkurvia wszytsko przez te choroba najchetniej bym komus urwał łeb

maxwell to musze obczaic ten wymyk kiedys skoro historia podobna do twojej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wymyku nie widziałem, ale na pewno trzeba obejrzeć bo Więckiewicz zawsze gra zayebiscie. Baardzo dobry aktor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
xper
ale bym zbijał jakby w gimnazjum ktoś zapytał wonderleya czy ta ksywa wzięła się z tego ,że ma tak samo mordercze kolana jak ten Wanderlei silva z prajdu :D

wstajecie dzisiaj na 153??? ja na pewno ,krvwa żeby Eirkc silva tego nie wtopił błagam...albo niech fytch znowu z kontuzją kolana wyjdzie

Zmieniony przez - xper w dniu 2012-10-13 20:12:33


Ja nie dam rady wstac... Podyplomowke zaczynam, wiec trzeba na polibude jechac z rana...

Wymyk dobry film, rowniez polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
bullet gdzie ta petycja to się wpiszę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





Moj HL keidys sklejony dzis wrzucony,obczajta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mnie najbardziej wk***ia to, że jest coś takiego jak kontrole antydopingowe.. Po ch**!? a jak widzę gdzieś w komentarzach: "Overoid to oszust i nie zasługuje na walki w UFC, Dos Santos go i tak zabije, bez sterydów nic by nie osiągnął" to taki ktoś powinien mieć dożywotni zakaz korzystania z Internetu.

btw Shields 6mc za doping!? To oficjalnie koksy, bo gdzieś czytałem, że "niedozwolone substancje" więc chvj wie co, ale pewnie koksy, dziwne, bo Reem dostał 9mc a Diaz za trawkę rok^^ O ile koksy JAKOŚ można zrozumieć choć dla mnie to idiotyzm o tyle trawka to jest jakiś żart żeby za to zawieszenie zrobić..

Herman jakiś rok temu z tego co pamiętam wpadł za marijuanę chyba przed walką z Russowem ciekawe czy po walce z Nogiem znów wykryją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Bo hamburgery to kretyni i nie wiedzą co dają koksy.

Oskarżają mięśniaków bo u nich widać naocznie skutki ich brania.

Poziom wiedzy poniżej rowu mariańskiego.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium