SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169768

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Deweq

Będę trzymał kciuki , widzę że trenujesz w GI ?

tylko chwyty , coś w MMA działasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
mma ćwiczylem na początku przez prawie pierwsze dwa lata cwiczylem w strefie walki i mialem 1 ten gi 1 bez gi i 1 mma tygodniowo, od ponad pol roku w gameness team poznan i tu juz tylko w GI, bardzo mało bez;p nawet teraz przed zawodami moze zrobilem z 5 tren bez gi

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wiesz zawodnik kóry ćwiczy w szmatach , spokojnie może walczyć bez , za to zawodnik który trenuje bez szmat już wiele nie pokaż w GI .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Jest dokładnie tak jak mówisz:) troche sie boje o obalenia ;p ale najwyzej poskacze sobie do gardy :D Chce się rozwijać w gi, więc odpuściłem narazie mma i skupilem sie nad tym

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ostatnio byłem na zawodach światkiem , gdzie zapaśnik walczył z dobrym zawodnikiem BJJ cały czas obalał , punkty zbijał i podnosił do góry i tak w kółko .

czasem jak oglądam wkvrwia mnie to jak ktoś zdobędzie pozycję np boczną i trzyma ją do końca bo na punkty już wygrał .

zamiast próbować kończyć , ale sam nie wiem jak bym się zachował .

Może przyjdzie czas że wystartuję sam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Oglądałem MP w Łodzi, ale nie podoba mi się ogólnie walka w GI, bo co trzecia osoba sama łapie w gardę i na glebę, co z samego założenia jest pozycją gorszą, jednak łatwiej jest złapać jakiś trójkąt czy balachę.

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-10-02 18:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
widzisz tylko na pewnym poziomie walka w GI jest bardzo techniczna , powolniejsza masz masę więcej rozwiązań , technik , BJJ nie jest sportem widowiskowym .

wiele osób wciąga do gardy , bo lubią , dobrze się czują jak walczą z pleców , np JA długie kopyta , więc czuję się pewniej jak jestem z pleców .



dobrego wieczoru życzę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
GI, NO GI, z pleców, z góry Palhares i tak wyrwie wam nogi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
generalnie w bjj garda jest dość neutralną pozycją, co kto lubi ;) ja wole obalac;p

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium