SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169677

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
a będziesz trenerem personalnym czego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
kurs który robie to Instruktor Rekreacji Ruchowej- Trener Personalny;) a chce sie specjalizować w treningach pod SW;)

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ja robiłem w PAS. Pierwszy kurs robiłem instruktora kulturystyki i tam na początku dużo wiedzy ogólnej z zakresu pedagogiki czy przepisów, tak aby mieć jakieś podstawy. Kurs trwał tydzień po 5-6h dziennie.

A co do tapingu to na sporej liczbie stron piszą, że masażysta też może, zresztą pewnie zależy od miejsca, gdzie się robi kurs.

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-10-14 13:08:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ciężko tu widzę wspólny mianownik .

To chyba trener personalny ludzi którzy powietrze zabierają na siłowniach .

B-REAL

doszkalaj się w temacie w którym masz zamiar pracować .

Ja jestem masażystą pracuję z starszymi ludzmi , więc i robiłem technik opiekun w domu pomocy społecznej , dyplomowany opiekun osób niepełnosprawnych itd ...

Ogólnie , technik masażysta to dodatek do zawodu pokrewnego , jak nie znajdziesz osób dla których mógłbyś wykonywać prywatne zlecenia to raczej kiepsko .

W Lublinie co rok wychodzi ( nie pamiętam dokładnie ) masa wyszkolonych fizjoterapeutów którzy są gotowi pracować na grosze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czemu ale jak wbijam an swój kanał an YT to moge obejrzeć tego HLa a jak komuś dam link yo wyskakuje ze Zuffa usunela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Zobaczymy w jakich proporcjach się to rozwinie, czy bardziej masaż czy bardziej trener, ale w każdym razie oba fajnie do siebie pasują. Chciałem jeszcze iść na dietetyka, bo w tej samej szkole jest taki kierunek, ale nie było chętnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
ja B-Real wszystkie miejscówki co znalazłam wymagały przynajmniej technika fizjo;) ale samo tejpowanie nie jest trudne jak sie pozna zasady;) mnie przeszkolił kumpel fizjo i umiem sobie nawet sama bark zatejpować:P co wbrew pozorom 1 reka nie jest łatwe:P

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ja osobiście jak do zdrowia wrócę , trener i zabawa z pijawkami

te 2 kursy mnie interesują , gdyż wiele osób wysyłam do lekarza który się tym zajmuję i to nie za małe pieniądze a sam bym mógł to zrobić , jedynie papieru potrzebuję .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Co Wy wszyscy jacyś kontuzjowani?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
bo my trenujemy a nie tak jak ty he he he he
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium