SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169829

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Dlatego bracia Kliczko graja w pingla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Kumpel klepał się z bratem na chacie kiedyś, to brat jakiś rzut zastosował i uszkodził mu kręgosłup. W takich walkach kontuzje to normalna rzecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja sie dzisiaj podciągam nogi zgięte w kolanach kąt 90 stopni i drążek sie uyebał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
bo Ty Siwy cienki jestes:Dkontuzje?solowki,to piekna sprawa,ksztaltuja charakter,ja w zeszlym roku jeszcze sie trzaskalem z lysym za siostre:)nie ma to jak dobra soloweczka,stary jestem,a glupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Do tego w polskim mma dobre podłoże zapaśnicze to raczej rzadkość, większość to bjj+mt.

Ja kiedyś zrobiłem koledze rzut przez bark jak miałem z 10 lat, bo skumałem na jakimś filmie jak to mnie więcej robić a kumple nie wierzyli że umiem. No to kumplem rzuciłem. Ale nie oporował bo to było w celach poglądowych tylko.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
bo w solówkach chodzi o adrenalinę, dreszcz emocji, wszystko razem daje moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Kiedys chodzilem do szkoly podstawowej nr 6,no i bylem dzieckiem niegrzecznym,zeby nie pisac poj**anym,wiec razem z moim bratem,moja mamusia przeniosla nas obok,przez park do szkoly podstawowej nr8,a wtedy bilismy sie z owa osemka:Dwyobrazcie sobie,ze przenosza Was do szkoly,gdzie sie klepaliscie z wszystkimi?Po dwoch miesiacach,razem z osemka,klepalem swoich starych kolegow:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja ostatnie solo miałem pod koniec gimnazjum. Spokojny chłopak jestem. Chociaż paru typów ze szkoły miałem ochotę obić ale obawiałem się konsekwencji.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Maxwell bolku chodz sie sprawdzic :DDD e tam solowki...lepiej posparowac z kims konkretnym na macie niz bic jakiegos czubka co garde trzyma na biodrach;d
Ja tylko raz sie bilem tak na miescie ;d ale zadna solowka tylko gosc cos furczal jak jadlem orzeszki;d

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2012-10-08 21:07:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siwy dobrze gada
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium