SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169820

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Pewnie max chciał na nim jakiegoś nowego crossfita wypróbować i chłop wolał zemdleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie kiedyś w szkole na apelu koleś stał rzuciło nim tak że uderzył głową o ściane,wstał znowu nim rzuciło i też zaczął się telepać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Rabittt
toż to chłop metrowy,

"Kamil ma naprawdę spory potencjał, a fakt, że na ulicy nigdy nie przegrał, też świadczy na jego korzyść " to znaczy co? Streetfight jak Kimbo?



"Częstokroć walczyłem na ulicy.Wiem, że z perspektywy czasu nie ma, czym się chwalić, gdyż postawa tego typu przyniosła mi tylko późniejsze problemy. Z jednej rzeczy jestem tylko dumny, a mianowicie z tego, że nigdy, przenigdy nie zdarzyło mi się przegrać w ulicznej bijatyce."

"

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Cieniasy,nie dajecie rady moim treningom,co z Was za Hipsterzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Co ma cyrkiel do padaczki?

Padaczka paskudna sprawa, mój pies ma.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
To u mnie jeszcze jak byłem w gimnazjum to jak babka usłyszała hasło "krew" zemdlała aż pod stół wpadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
TezAndrzej
Co ma cyrkiel do padaczki?

Padaczka paskudna sprawa, mój pies ma.



Andrju,obczaj strone wczesniej,cyrklem Kamil B mierzy sobie BF na brzuchu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Myślałem, że jakiś związek z padaczką, bo w tym samym zdaniu.

A w przypadku Bazelaka mowa raczej o BB - Body Bazelak, czyli % Bazelaka w facie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie dziwne ,że nigdy nie przegrał walcząc po kilku na 1,bo na każdej wiosce jest ktoś kto by z nim problemu nie miał większego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TezAndrzej
A w przypadku Bazelaka mowa raczej o BB - Body Bazelak, czyli % Bazelaka w facie.



Anrzej co ty yebiesz za klej?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium