SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169756

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Dobry artykul,moglbys je wrzucac do mbie do tematu,czy to juz spam bedzie?Bo szczerze to lubie czytac i sie doksztalcac,a sam wszystkiego nie jestem w stanie znalezc w necie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ok jak znajdę coś ciekawego to Ci wrzucę

Ja wszystkie ciekawsze artykuły czy badania kopiuje sobie do worda, bo później w necie ciężko coś wyszukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
witam wszystkich

a macie coś ciekawego ale w naszym języku , bo bym poczytał z chęcią ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
W ogóle ciężko mi się zabrać za siłkę. bo nie chce mi się dojeżdżać myślę, czy nie kupić sobie sztangi i jakieś 50kg i akurat pod crossfit i ćwiczyć sobie w piwnicy bez wychodzenia z domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wtrącę się i powiem że to poezja o której już dawno myślę .

schodzisz na dół 5 minut kiedy chcesz wykonujesz trening i 5 minut już jesteś w domu .

a sprzętu możesz z czasem dokupywać i stworzyć niezłą kuznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


Takie coś jak rack by się przydało, jest drążek, wyciąg i poręcze też chyba można zamontować. Do tego zwykła ławka i samemu można przeprowadzić cały trening. Niedługo załatwię sprawę z ubezpieczeniem, więc może jakby coś wpadło to bym sobie urządził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
świetna sprawa , rzeczywiście do tego ławka i ogień no i poręcze gdzieś byś przybił i było by git .

a ja lipa takie złamanie a ja bez ubezpieczenia dodatkowego , tak to jest jak się oszczędza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Piwnice mam całkiem sympatyczną. Mam jeszcze sporo plakatów, ale już nie wieszam. Od jakiegoś czasu to raczej jaskinia hazardu niż siłownia Miejsca na siłkę raczej starczy, najwyżej byłby trochę problem z zamontowaniem worka, ale myślę, że to też dałoby radę ogarnąć

http://imageshack.us/g/1/9800388/

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-10-08 11:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
e to ładnie masz , ja też mam dużą piwnicę i mógłby tam nawet maty włożyć , jednak syf brud kiła i ubóstwo

a u ciebie po kłótni z żoną można by było iść strajkować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Tam z tyłu mam jeszcze kompa, na którym gramy w contre, fifę czy collina Jest jeszcze grzejnik, także zimą jest przytulnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium