SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169847

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Moja mama w Polsce pod prad jezdzila,a ojciec o malo sie nie zabil,ale on tu mieszka 12 lat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
legendarne UFC 70 zazdroszczę też mam nadzieję kiedyś pojechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
No legendarne,dola mialem tydzoen czasu po tej gali,jakby mi czlonka rodziny pobili...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
No to pozazdrościć tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
A ja właśnie w tym roku zaczynam studia, ale jeśli się uda zdobyć licencjat i w Polandii nie będzie za ciekawie, to celem będzie wyjazd za granicę do UK. Cel na najbliższe 3 lata to nauka angielskiego i do tego jakieś kursy porobić itd. może później się coś przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Licencjat to nie studia na rynku pracy. tyle z doświadczenia Ci powiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Uciekam poboksować, a później poker

Miłego wieczoru Panowie

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-09-28 19:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Miłego boksowania Panie, to i ja ide poćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
OBELX
Licencjat to nie studia na rynku pracy. tyle z doświadczenia Ci powiem.


Najgorsze w tym wszystkim,ze masz k***a racje...przez to w naszym kraju zostana sami inwalidzi,rencisci i emeryci,reszta sp******i za granice,a jakby nam zniesli wizy do Stanow,to jak w tym kawale,ostatni gasi swiatlo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
no zobaczymy jak będzie.. taki kraj

I właśnie nie ma co się dziwić, że tyle ludzi z Polski wyjechało do pracy za granicę, bo tam z tym co potrafią mogą zarobić i żyć godniej niż tutaj. Tutaj można siedzieć i to dosłownie na dupie ze statusem "bezrobotny" lub pracą za marne pieniądze i zapyerdalać 12h dziennie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium