SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169840

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rakhu, ciężko powiedzieć.

Od Spiritual Healing Death zaczyna byc świetny, a od Humana boski.

Jeśli chodzi o ulubione płyty to dwie ostatnie- Symbolic i The Sound Of Persevarance. Zaraz potem Indyvidual Thought Patterns na równi z Humanem.








Tylko słuchać w 480p :)

Generalnie, naprawdę warto przesłuchać w całości dwie ostatnie płyty, dla mnie to najlepsza muzyka w ogóle. A muzy słucham naprawdę dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dopiero od Spiritual Healing? No co Ty gadasz, nie mów mi, że Leprosy jest słaba?

W sumie to fakt, że wszystkie są dobre, ale mi sie najbardziej Human i Leprosy podobają.

Ale rozumiem, że jednak ten późniejszy bardziej techniczny styl Ci bardziej podchodzi ja tam uwielbiam tą prostotę i "trashowość" z Leprosy

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-10-07 14:45:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




Wygląda nieźle, zresztą to gra twórców mojej ulubionej gry Dark Messiah. Będzie w końcu w co pograc za 2 dni

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-10-07 14:47:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A za tydzień TIME I o ja pyerdole jaram się strasznie i nie moge doczekać, ale coś mi k***a mówi, że Jari może zawieść, bo jak na razie na trailerach "orchestral overload" :/ ale wierze, że spójna całość wyjdzie, bo w sumie kawałki po 10 minut mają mieć, i z tego co mówili w wywiadach praktycznie każdy gatunek metalu się znajdzie w nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Rakhu jak tam SQL nie chce ci sie chodzic tak jak mi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rakhu, Leprosy jest bardzo, bardzo dobrą płytą. JEdnak nie jest boska.

Death zaczyna przejawiać boskość od Spirituala, a w Humanie już ta bosość jest rozwinięta i trzyma poziom przez kolejne trzy płyty.

Do humana długo się przekonywałem, ale jak już się przekonałem to na dobre.

Ja w nowym Deathie nie tyle technika się jara (choć to też), co pięknymi melodiami, harmoniami, solówkami, wy.yebistym basem i perką.

Ale stary Death też jest super, tylko po prostu trochę inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Human w sumie taki złoty środek jeśli chodzi o ich styl z resztą to ich najpopularniejszy ich album chyba.

Wyj**any w kosmos


Bullet weź nic k***a nie mów, jutro na 8 rano i 6 godzin laborków pod rząd

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-10-07 14:56:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No jeszcze trudno zapomnieć o genialnym Control Denied. Skład taki sam jak Death ale wokal inny i jest zayebiscie. Taki bardziej heavy/power metal, ale robi masakrę. Polecam całą płytkę, choć do wokalu długo się przyzwyczajałem





Co do Deatha to imo najlepiej obejrzeć całe Live na L.A żeby się w nim zakochać.





Jakby się kiedyś wam nudziło. Najlepszy live jaki widzialem w zyciu.

BTW zainspirowałeś mnie do przesłuchania Leprosy, bom dawno tego nie słuchał.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-10-07 15:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




szkoda że Way Of Fire będzie dopiero na 2giej części Time, bo kawałek jest konkretny, na żywo za każdym razem dobrze wychodzi


Taki bardziej heavy/power metal, ale robi masakrę

biorąc pod uwage Twoje straszne ograniczenie jeśli chodzi o gatunki metalu trzeba będie sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A co z tym Time w końcu? Jest to gdzies już? Bo robi się z tego trochę Duke Nukem Forever
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium