SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169843

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
z tego co pamiętam to do LUBONIA teraz ?

a gdzie do wykonania taki pakiet badań ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Gratulacje Deweq dziku :D dyskwalifikacja bo gosc szedl do skreta czy rozbicie?;d ladnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
www.testsport.pl :D ten pakeit za 380zł :D dysk. dostał w momencie jak ja bylem za jego plecami a on mi zalozyl dzwignie na nogi trojkątem nogi ;p

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
prosze jak sie powodzi :D Ja juz sie przygotowuje na 15 grudnia na Mistrzostwa Polski ALMMA i rozdziabie ich :D ten miesiac sile sie zrobi w chvjjjj;d co by urywac leb;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Ale było pare osob od Ciebie z teamu ;p

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te,jak wstawie HL gdzie będa walki z UFC to mogą mi to skasować? bo wczesniej chyba cos takiego bylo praktykowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
lutadores?:) pewnie opole:)
Wiem ze forca brava opole tez bylo. Ale ja nie mam kimona:<;d

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2012-10-06 19:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
tak opole;p a ty skad;p?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
nysa;d To jest filia wlasnie lutadores opole :) Oni zawsze na bjj/sf jezdza:) my to mma 3/4 ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
gratz Deweq ja teraz jade 2x kb i 2x bjj w tygodniu,może za pół roku ogarnę parter na tyle żeby na almme pocisnąć ;

champions are made,not born

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium