SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169804

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
xper
pielgrzymka maturzystów czy co?

hhahaha

UFC Fuel TV 5 rzeczywiscie dobra gala!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
miazga max


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
no Fuel dobre ale bez przesady, że to jakaś miazga. chociaż w sumie połowę main cardu oglądałem jednym okiem wic moge siemylic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
gautan
maxwell rd
Rakhu wymiatasz tymi "magicznymi"fotamiZakupy sie udaly,kolejna pozycja wpadla z lapy,juz mam cala trylogie Martina:)





ooo,jak przeczytasz,to chetnie odkupie ,bo w Polsce bedzie pewnie za 4 lata i za stowe regularnie sie dziarasz w Polsce,wiec na pewno bylbys tak kochany i wyslal mi poczta zaraz po wplynieciu pieniazkow na konto ?

edit:a jak oceniasz dwie poprzednie w sumie? skoro kupiles trzecia,to pewnie calkiem,calkiem,ale jest tam cos poza glupimi frazesami i generalnie takimi banalami,ktore wiekszosc Kowalskich ogarnia bez kupowania tego typu ksiazek? czaje sie od dluzszego czasu na tego typu pozycje,ale zastanawia mnie czy tego typu ksiazki sa warte swojej ceny,czy to tylko nabijacz kasy dla autorow

Zmieniony przez - gautan w dniu 2012-09-30 21:14:11


Ale ta ksiazka kosztowala 20f(100zl),nie sprzedam Ci jej niestety,ale jestem frajerem!!!!!!!!,na necie po 45zl chodzi uzywana,ok zamowie Ci za 45zl i zabiore ja do Polski za 2 tygodnie,przesylka chyba z 10-15zl bedzie kosztowac,ksiazka jest duza,wiec jesli sie zdecydujesz,daj znac,a zaraz ja kupie.Ale sie wk***ilem,zaplacilem 100zl,a moglem 45.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
najpierw powiedz,czy jest w tych ksiazkach cos glebszego niz "do najlepszych zrodel weglowodanow zaliczamy..." ,"zdrowe tluszcze sa dobre","przed rozpoczeciem treningu dobrze sie rozgrzej!"...? jak jest na necie za 45 i wystawisz w swojej recenzji minimum 8/10,to sam sobie znajde i zamowie,juz tak kiedys robilem ale dzieki i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Siwex33 napradę fajna impreza , muszę się kiedyś wybrać , muszę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
To jest zaj**ista ksiazka,jak kazda inna Rooney'a...ceny podalem Ci w przeliczeniu na zlotowki,przylatuje do Krakowa,bede w Gliwicach,Rybniku,Katowicach,jak mieszkasz gdzies tam,to z reki do reki mogloby byc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no,no,wiem,ze na zlotowki,juz wczesniej widzialem,ze 20 funciakow kosztuje :) mieszkam w Poznaniu,wiec z reki do reki odpada,ale dzieki za info,chyba sie skusze i skads sobie zamowie skoro polecasz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium