SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169812

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
hahahaha ja yebie jakie bungee

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oglądał ktoś z was Hostel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
haha hostel?opowiem Ci historyjke z tym gownem,w Anglii czesto-gesto swego czasu czytalem Metro,codzienna gazeta,darmowa,sa tam czasami recenzje filmow,od 1-5 do gwiazdek,no i wlasnie Hostel zgarnal 5 gwiazdek,gdzie moim zdaniem jest to szmira,ale mozna obejrzec,a za wlasnie ciekawostke,film Andrzeja Wajdy Katyn dostal w tym samym metrze 3 gwiazdki...dlatego zawsze jak ktos mowi slowo Hostel,automatycznie przypomina mi sie to...tak wlasnie wyglada racjonalne ocenianie przez Anglikow wszystkiego w kolo,kicz jest best...





19mln obejrzalo:D

Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-10-07 21:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja właśnie czytając opisy się napaliłem na to,a rewelacji nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ale Angole u mnie w pracy podniecali sie tym gownem...Tak,jak pisalem wczesniej,ambitne filmy ogladam w domu,w ciszy,a filmy akcji i sieczke,lubie ogladac z efektami w kinie:)Dzisiaj obejrzalem nawet spoko film,boy wonder...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakieś filmy tego typu hostel znasz/polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
mi sie podobal film Vacancy,ale ogladalem go sam w nocy,podobal mi sie zly skret pierwsza czesc,tez w nocy ogladalem z kolegami i mielismy akcje z moim bratem itd.Teksanksa masakra jest dobra i ta z lat 70 i ta nowa tez spoko byla.I spit on your grave,nowy i stary obczaj,dobre filmy,ostatni dom po lewel...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
No i Haloween stare obejrzyj:D i Piatek 13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piatek 13,haloween,zly skret i masakry ogldałem reszte obczaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448




Przeciwnik Kimbo: Howard Jones, 40 lat, rekord 5-4, ostatnie trzy walki przegrał 1R KO.

no comment
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium