SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169862

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
@sava9e nie chodzi mi o argument ludzi z branży farmaceutycznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle że faszyzm ma parę pozytywnych cech Bazelak nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Najbardziej denerwujący jest to jak ludzie piszą "alkohol jest dozwolony to czemu narkotyki sa zabronione"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Hahahaha, zabstyl dobry pociskXD

No LSD to w sumie w sporyszu się znajduje, dlatego ludzie zatruci sporyszem mają halucynacje. Nawet kiedyś jak parlament europejski robił jakąś uchwałę antynarkotykową to przyjechali mafiozi i zrobili tam piknik pod hasłem "dziękujemy z wprowadzenie kolejnego prawa które zwiększy nasze zyski".

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
zabstyl
Zalegalizujmy nekrofilie i pedofilie prywatna sprawa kto kogo rvcha


SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Sytuacja w której mogę się nayebać wysoce narkotycznym etanolem itd. a nie mogę zjarać trawki jest idiotyczna (a trawy nie znoszę).

"Ochrona" ludzi przed narkotykami to bzdurny pomysł i jak tak dalej pójdzie, to strach pomyśleć przed czym jeszcze trzeba będzie nas "chronić".

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
marihuana (pod warunkiem CZYSTA a nie jakieś g****) ma właściwości nawet zdrowotne (rozładowuje stres, rozwesela np.) a papierosy szkodzą zdrowiu, niszczą płuca itp, alkohol to przyczyna wypadków samochodowych, pobić itp. a te rzeczy są legalne. Tylko niecywilizowane państwa mają zakaz marihuany. Twarde narkotyki rozumiem chociaż też widzę powody aby były legalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle samo jest minusów co plusów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Kurde 3 razy posta pisze i sie nei wyswietla... Az mi sie odechcialo dyskutowac. Nie mniej jednak moi poprzednicy powiedzieli mniej wiecej to co chcialem dodac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium