SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169703

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spox.Myśle że to miałoby większa wartość niż to co wstawił bullet. Na prawdę przejmujące,wypadło jej jedzenie z MAca na schody kurvva szał życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1973
No wiesz, ja się dziwię, że schody się nie rozpuściły ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16 lat ma ta typiara,za nauke by sie lepiej wzieła niż za ten bezsens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1973
W młodszym wieku już słoneczka robią, więc wiesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to trzeba być na prawde przyp******onym,a potem płacz bo w wieku 13-14 lat bachora mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ka lubir Yo Elliot,koles jest zaj**iscie inteligentny i fajnie tlumaczy...no i ma ppczucie humoru,Elliot Hulse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elliot coś sobą reprezentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
bullet, dokładnie to samo mnie wkvrwia. Wysyp pseudointeligentów z dvpy.

Najgorsze jest ta próba naśladowania ironicznego humoru itp. A jeszcze gorsze jest to że jakimś cudem ma to swoich odbiorców, co jest najlepszym dowodem na to że po prostu ludzi głuupich jest od chvja i jeszcze trochę.

Dla mnie naczelnym kretynem polskiego internetu jest zahaczai. Taki zyeb co myśli że jest śmieszny i podaje się za muzyka a jest żałosnym klaunem













Jak pokazałem to mojemu kumplowi to spytał mnie "czemu marnujesz swoje nerwy na takich kretynów, olej ich", a po dwóch minutach oglądania nie wytrzymał i sam pyerdolnął jakiegoś besztającego komenta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cyrk parodia g**** wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale jak płytkim trzeba być człowiekiem żeby być fanem tego syfu. Tych wszystkich ludzi to kvrwa glanem po mordzie na ogarnięcie się.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium