SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169738

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Rakhu no to co jak na razie to sam jestem noob :p na instagib gram na czerwonych przewaznie

znow bylem pierwszy cos czuje ze predko do csa nie wroce, ale na dzis koniec bo gralem 3 h, yo

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-27 21:09:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
a nie gra nikt w diablo 3 moze?;p tylko ten quake i quake ;p

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
nie dam 200 zł za gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
tylko jak pograsz to moze Ci sie zwrocic ogolnie mam pecha do itemow + nie jestem az takim no lifem ale 600zl juz mogłem byc do przodu ;p no ale zamiast eurasow wolalem wpakowac w mojego barbarzynce,czlowiek mlody to i glupi

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
SiwYbks
U mnie w klubie tylko 1 osoba ma te spodenki ale nowe wiec na pewno nie bedzie chcial :) Ja mam 3 pary ale Venum :D ale popatrze jutro na treningu;d


jakbys jakies zajumal dla mnie,to bylbym wdzieczny nie no,zartki,ale moze ktos bedzie chcial sie pozbyc i kupic sobie na rynku zwykle bawelniane,wiedzac,ze masz kupca ,takze z gory dzieki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Jak przyjdzie jakis swiezak na trening w owych spodenkach to zabiore i wysle paczke :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
bulletskat
Rakhu no to co jak na razie to sam jestem noob :p na instagib gram na czerwonych przewaznie

znow bylem pierwszy cos czuje ze predko do csa nie wroce, ale na dzis koniec bo gralem 3 h, yo

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-27 21:09:15


hehe no to niezle... Ja pamietam jak w Q3 1,11 gralem to po 16h dziennie... Ale bylem wtedy liczacym sie zawodnikiem w Polsce. Mimo tylu lat nadal pamietam niektore kozackie mapki typu q3dm17, pro-a3dm6, ztn(chyba tak) itp...

Co do Diablo to w D2 troche gralem. Mialem hammera na 97 i Nekro na 96. Jakies tam hoto, eni itp... tez stare czasy, ale z sentymentem wspominam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
sava9e
Ale bylem wtedy liczacym sie zawodnikiem w Polsce.


daj autograf

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1973
Siwy, to co, sprzedasz Venuma za 20zł? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
naklejke?:D jak najbardziej;d mam pare ;d
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium