SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy nogi na treningu sobie połamiesz, roluźnij sie w jesiennym MMA spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169673

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wiadomo,ze akurat tych wywiadow zrobili x i puscili tylko,te ktore im pasowaly,zreszta ziomek z wawy mowil,ze wroci mysle,ze 3/4 stadionu bedzie,ale fakt,ze masakra straszna to co odwalili...choc generalnie wychodzi na to,ze glownym winowajca jest delegat uefy,ktory po dyskusji z reprezentacjami Polski i Anglii powiedzial,ze dach ma byc otwarty,a przy padajacym deszczu juz nic nie mozna bylo zrobic,tzn nie mozna go bylo zamknac,bo by sie mogl zyebac...

wiec dla mnie najwiekszym nieporozumieniem jest sam stadion,bo kto robi obiekt z dachem,ktorego nie mozna rozsunac w momencie gdy zaczyna pada deszcz. no poza nami no i ta svka Olejkowska,o ktorej juz wczesniej czytalem i widzialem wyczyny,sie dziwie,ze jej tam nie pocisneli na tej konferencji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Jak zobaczylem prezentacje tego stadionu i dachu kiedys,to wiedzialem,ze bedzie lipa z otwieraniem i zamykaniem,bo woda,jak i snieg swoje wazy,a tu jakas plandeka,a jak taki material zochowuje sie podczas -20 mrozu?nie peka?a jak dojda do wniosku kiedys,ze zamykaja dach,bo zimno,czy nie peknie ten material?jeden wielki drogi syf i tyle...

Tutaj macie dach,cardiff millenium stadion





Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-10-17 00:02:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Jak ktoś chce całego Rushfita GSP z kalendarzami etc to napiszcie na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Chyba nerwów na to szkoda. Lepiej j**nąć drina z ćwiartki rumu, jołhołhoł ide oj**ać tak właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Mam ale dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
A oglądałeś ten plan Tapouta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Nie, bo mam taką oponę na bebzonie, że te plany i tak nie dla mnie, wole tabaty nap*****lać i jakieś WOD'y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
trzeba było się tak zapuszczać? interwały nakur**aj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dietę trza trzymac to opony nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
też,chociaz np. ja tam w sumie nigdy żadnej tam nie trzymałem a jakiejś kosmicznej opony nie wyhodowałem

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2012-10-17 00:18:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze sprzetu do MMA dla poczatkujacego - caly zestaw.

Następny temat

Krystian Pudzianowski w MMA?

WHEY premium