SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 491754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1123
'Nie wiem,czuje taki "guzek" pod sutkami ale byłem u lekarza (lekarki) i mówiła ,że nic nie ma ,że to poprostu z wiekiem jest (17lat) więc hmm nie wiem'

Mi tak lekarz pierwszego kontaktu mówił przez 7 lat jak do niego chodziłem... Jeżeli pojawiły się w wieku dojrzewania 12-13lat i masz to do dzisiaj to udaj się na USG piersi i do Chirurga... Nie trać czasu. Ja musiałem czekać do 20 roku życia żeby dojrzeć do tej decyzji :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Hej!

czy ktoś może polecić jakiś TANI nocleg w Kielcach? Najlepiej w pobliżu kliniki dr Rylskiego?

Zmieniony przez - mareczecki w dniu 2013-08-03 09:20:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3527
Witam jaka jest aktualne cena za zabieg wycięcia ginekomastii u dr.Rylskiego , i jak sprawa wygląda z terminami ? POZDRO !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6253
Pewno jest kilka osób z Ginekomastią z Warszawy. Gdzie polecacie zrobić usg sutków? I jaka cena jest mniej więcej tego badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 882 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29175
kolorowy123
Witam jaka jest aktualne cena za zabieg wycięcia ginekomastii u dr.Rylskiego , i jak sprawa wygląda z terminami ? POZDRO !

j.w i wiecie moze czy gino mozna wycinac jak sie bierze izotek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
cena to ok 2350zl + koszty dojazdu i leki. Z terminami nigdy nie wiadomo - lepiej zadzwonic i zapytac, a moze uda sie gdzies wcisnac w wolny termin. Niedawno ktos pisal, ze dr moze byc na wakacjach - lepiej probowac sie skontaktowac z drem i wszystko ustalic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
Ja mam pytanie z trochę innej beczki - trzy lata temu miałem zabieg usunięcia ginekomastii. Teraz pod lewym sutkiem czuję małego guza jakby w kształcie kulki. Nie boli przy naciskaniu, nie ma też żadnych zmian w kształcie piersi. Co to może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
Siema,
jestem 8dni po zabiegu. Miałem ginekomastie gruczołową (bez tłuszczowej) więc miałem wycinany jedynie gruczoł. Blizny mają około 1cm. I to wystarczyło. Chciałem się dlatego zapytać, kogoś kto miał podobnie, jak długo trzeba nosić kamizelkę? Po jakim czasie wy mieliście zdejmowane szwy? Chodzi mi o zabieg bez liposukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Poszukaj, co kilka stron ktos o tym pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
Szukałem, ale większość miała usunięcie gruczołu razem z odessaniem tłuszczu. a ja miałem tylko usunięty gruczal, więc to jest mniej inwazyjny zabieg no i pewnie mniejsza rana.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium